Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnétek, hogy Magyarország...

Szeretnétek, hogy Magyarországon is legyen LMBTQ-ügyi kormánybiztos?

Figyelt kérdés

[link]


Németországban már van.



#queer #LMBTQ #kormánybiztos
2022. jan. 7. 08:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Kéne mindkét nemnek is egy kormánybiztos: a nembiztos. :)
2022. jan. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
1# gratulálok, hogy embereket a lószarral raksz egy szintre 👍🏿
2022. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
30%
Az országnak LMBTQ-ra sincs szüksége.
2022. jan. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Legyen mindenki kormánybiztos, és akkor garantáltan minden kisebbségnek meglesz a kormánybiztosa.
2022. jan. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

és ki lesz a kormánybiztosok kormánybiztosának a kormánybiztosa?

Azt a sok munkanélkülit el lehetne helyezni a bürokráciában, úgyis emberhiány van ott, és egy csomó dolgot túl egyszerüen el lehet már intézni. Akkor 5-6 ember tudna azzal foglalkozni, hogy együtt valahogyan összefogva kitalálják, hogy melyik másik 5-6 ember tudja a feltételeit annak, hogy a következö 5-6 emberhez tudjunk fordulni, hogy elintézzék a dolgot. Ha mindenhol egy kis illetéket is fizetni kell, akkor azzal megmenthetnénk a lakosságot attól is, hogy felesleges múlandó dolgokra költsék a pénzüket, plusz a sok rohangálás/mozgás jót tesz az egészségnek.

2022. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

@25 Igen, hiszen pontosan egyenértékű űrprogramért felelős (létező) kormánybiztosi posztot összevetni egy, az ország kábé 5%-át kitevő kisebbség képviseletével. Kétszer akkora számban tartoznak magyarok szexuális kisebbségekhez, mint ahány német nemzetiségi lakik az országban, hát az isten verjen már meg titeket.


Mondom ezt házas, heteró emberként.

2022. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Elnézést, ha félreérthetö voltam, nem azt akartam mondani 25-ös bejegyzésemmel, hogy nincs szükség lmbtq kormánybiztosra. a 24-es -re reagáltam ironikusan.
2022. jan. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
26# Nem tudom mi bajod van az űrprogrammal. Minden normális fejlett országnak van, azt akarod, hogy lemaradjunk? Mészáros Lőrinc vagyonosodása bizonyítja, hogy mennyire kreatív, rátermett és mindenkinél okosabb. Jobb, ha készülünk űrprogrammal, mert szerintem, ha adja a jóisten a fidesz újra nyer, akkor Lőrinc és Szijj László együtt nyerik meg a közbeszerzést a holdra vezető autópálya kiépítésére és mindenki minket fog irigyelni.
2022. jan. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!