Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hol találom meg azt, hogy hol...

Hol találom meg azt, hogy hol lehet aláírni a Fudanról szóló népszavazást?

Figyelt kérdés
Szegedi vagyok, és fogalmam sincs, hogy pl. Szegeden belül hol tudok aláírni.

2022. jan. 5. 17:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Sehol nem éri meg, majd 2022 második felében lehet erre a kérdésre visszatérni, a mostani népszavazás nem ér semmit, akármi lesz is a végeredménye. (Attól hogy azt az egy törvényt hatályon kívül helyezik, még a Fudan meg tud valósulni.)
2022. jan. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
23%
2 hét alatt 75 ezer aláírást sikerült összekukázniuk, és jövő hét hétfőig akarják összegyűjteni a maradék 125 ezret. Szerinted meglesz nekik? A másik meg, hogy valóban nem ér semmit az egész, én sem foglalkozok vele. Majd gondolod Orbánt ki lehet játszani egy buta népszavazásosdival, ami valószínűleg ugyanolyan érvénytelen lesz mint a többi kérdés? Ha meg az ellenzék győz, úgyis fellépnek ellene népszavazás nélkül is. Szóval marhára semmi értelme az egésznek, szerintem ne törd magad ennyire. Majd a választáson kell eldönteni hogy mit szeretnél
2022. jan. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
20%
minek a népszavazás , ha nyer az összefosás akkor klára úr kipaterolja a csúnya kínát . lets go ceu
2022. jan. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 steven95 ***** válasza:
91%
2022. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Kit erdekel, hogy lesz Fudan vagy nem lesz Fudan? Akinek nem tetszik, ne menjen arra! Amugy remelem lesz es kesobb odabiggyesztik melle a Lomonoszov kampuszat is :)))
2022. jan. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%

Aszongya' "munka nélkül maradt magyarok százezrei" 😂

És hol vannak ezek a százezrek, csókolom?

2022. jan. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%
Fudanon biztos igazi kinai kaja lesz az etteremben ... mar alig varom :D
2022. jan. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%

"és jövő hét hétfőig akarják összegyűjteni a maradék 125 ezret. Szerinted meglesz nekik?"


Nincs semmilyen jövő hétfői kőbe vésett határidő, 120 napig lehet aláírásokat gyűjteni minden népszavazásra. Csak biztosra akarnak menni a csicska NVB-vel, ami hivatalosan 3 hónapot ülhet az íveken, és ismerve őket, garantáltan fognak is.


Jövő hétfő 10-e, tehát ha április 10-én lennének a választások, akkor az ellenzék jogászai szerint nem, vagy kis eséllyel mondhatná azt a bizottság, hogy nem lehetne a többivel együtt ezt is feltenni.


De semmi sem veszik el akkor sem, ha nem hétfőre gyűlik össze ennyi, mehet tovább a gyűjtés. Főleg akkor, ha esetleg 17-én vagy 24-én lesznek a választások.

2022. jan. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%

Na, a menjunktovabb nagyjából semmit nem ér. Én is alá akartam írni, a megadott időpontokban a megadott helyszínen senki sem volt. Még szerencsem hogy másnap belefutottam a kétfarkúak standjába.

Ennek a dolognak a szervezése csúnyán el lett baltázva. Az ember csak a fejét fogja. De még mindig jobbak Orbánnál.

2022. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%

A #4 válasz linkjén olvashatod.

Szegény szerencsétlen fideszes fanatikusok azon rugóznak, hogy valakik nem akarnak Fudant. Tökéletesen félreértik. Nem a Fudan, mint egyetem a probléma. Mint trójai faló viszont probléma. Abba bele lehet halni (nemzetként, nem szó szerint). Mint baleknak lenni, probléma. Építsek valakinek valamit a saját költségemen, de mivel nincs rá pénzem, kérjek tőle kölcsön. Zseniális! És ezt csak az ilyen magyarok nyalják be. Nincs a világon még egy olyan hülye nép, aki másnak ingyen ad földet, telket, épületet, és még a költség után busás kamatot is fizet neki. Mint Unió átverés a probléma. A saját területére azt visz, amit akar, hiszen az övé. Azt már kevésbé vizsgálák, ha a Dunaparton hajóba teszi és pár száz méterrel odébb kirakja. És akkor az a holmi már az Unió területén van, vihető vámmentesen bárhová. A gagyi magyarok, meg ahelyett, hogy beszednék a vámot, még gazsulálnak is. Ennyire hülye nép nincs még egy.

2022. jan. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!