Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter hogy lehet...

Márki-Zay Péter hogy lehet ennyire amatőr?

Figyelt kérdés

Gyakorlatilag ő maga mondta ki, hogy igen Gyurcsány a főnök.

Plusz minden egyes megszólalása tartalmaz vállalhatatlan mondatokat, amivel vérig sért embereket.

Kezdem azt érezni, hogy valóban a Fidesznek van igaza, és ők az egyetlenek akik igazat mondanak. Valóban Gyurcsány a főnők, és ez ugyanaz a baloldal, akik 2010 előtt voltak, és Magyarország velük hátra menne.


Aki MZP-ra szavaz, az Gyurcsányra és a bukott politikájukra szavaz. Ebben is igaza van a Fidesznek MZP, KariGeri, Dobrev csak előtérbe tolt bábok.

Nem tudom mi legyen így. Inkább el se megyek szavazni valószínűleg. Inkább az ellenzékre szavaztam volna, de így nem. Ráadásul a Fidesz most hozott jó intézkedéseket nem is keveset. Orbánnak ebben is igaza volt, hogy velük az is jól jár, akik nem rájuk szavaznak. Elvakult baloldali szavazók meg inkább hisznek a 444 meg Telexnek mint a saját szemüknek.



2022. jan. 4. 21:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
60%

7

Ez azért van, hogy a fidesz nyerjen...

2022. jan. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%

Látom megvolt a napi #csalótamaemzépébe fizetett poszt :D

Hú de rohadt szánalmas vagy ember...

2022. jan. 5. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
79%
én nemtudom eldönteni, hogy tényleg ilyen buta vagy szándékosan csinálja
2022. jan. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A FIDESZ a legjobb!:))

🥳🥳😘😘😘🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤗🤗🥰🤗🥰🤗🥰😎😎😎😎😎😎😎

Fidesz:😎🤗🤩

Más:😒😢😠🤮🤮🤮🤮

2022. jan. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!