Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az ellenzék nyeri a választ...

Ha az ellenzék nyeri a választást, akkor?

Figyelt kérdés
Akkor amikor átadja a mesterünk a helyét MZP-nek, összefognak verekedni?
2022. jan. 4. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Múltkor Medgyessy-vel néztem egy interjút és "tök érdekes" módon kihangsúlyozta, hogy Orbánnal sok mindenben nem ért egyet de vele mindig maximális tisztelettel és kedvességgel bánt, ellenben Gyurcsányékról már nem volt ilyen jó véleménnyel.


Szerintem 12 év kormányzás után, egy világjárvány közepén, világszerte tomboló infláció mellett le fogja tudni nyelni a békát ha nem választják meg ötödjére is.

2022. jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A Medgyessy-Orbán vitát (de akár a Horn vitát is) érdemes megnézni. Majd utána Gyurcsány félét. E két korábbinál egymást szisztelő szereplők voltak.
2022. jan. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ha az ellenzek nyeri a választást megmutathatja mit tud, csak jobb legyen mint Gergely Pesten.
2022. jan. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
Nem, MZP-t a mögötte lévők fogják megpuccsolni, nem a Fidesz. :) Szerintem nem is fog eleve felkérést kapni a köztársasági elnöktől, mert ő alkotmányjogi nézetei és személyisége miatt erre alkalmatlan. Majd találnak egy másik jelöltet.
2022. jan. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!