Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak nem érzik...

A baloldaliak nem érzik gáznak hogy becsapják őket?

Figyelt kérdés

Pl a városházás ügyben?

Amelyet kezdetben elbagatelizáltak, mostanra meg jogerős bírósági eljárás van.Hogy a saját választói szemébe hazudott akkor, amikor azt állította nincs semmilyen ügy, pár hónapra rá meg a saját helyettese buktatta le.


Értem én hogy nem szimpatizálsz a fidesszel, de komolyan jobb lenne az aki ugyanúgy hazudik neked?..



2022. jan. 4. 14:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
32%
Egyre inkább úgy érzem, hogy az ellenzék hatalomra kerülése esetén egy szemernyit sem lennénk előrébb.
2022. jan. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ezt a fővárosiaktól kérdezd.Békés megyében nettó 205e Ft a ksh-által számított minimálbér, elhiheted hogy itt egyetlen ellenzékit sem érdekel a városházátok.
2022. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%

"Ööö! Azt hiszem - ööö- hogy részben - ööö - én..."


[link]


Énnél jobb látlelet nem kell róluk. 😀

2022. jan. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
83%
Úgy látom mára a városháza témakör lett kiadva 😅
2022. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4/ Ugyan kérlek, hol a "haladó" liberális bölcsesség? Jah, ilyenkor csak cirip van és sértegetés :)
2022. jan. 4. 15:14
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
4: Védd meg a baloldalt ebben. Hajrá.
2022. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem lehet, én is kussolnék ha ilyen egybites lennék hogy továbbra is kitartanék mellettük. De mivel nem vagyok, így olyan párttal szimpatizálok ahol nem hazudoznak össze-vissza, és a korrupció gyanúja még csak hírből sem ismert a képviselöjük közt.(Mi Hazánk)
2022. jan. 4. 15:31
 8/17 anonim ***** válasza:
79%
a fidesz szavazók nem érzik gáznak hogy becsapják és meglopják őket?
2022. jan. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
80%

a jogerős bírósági eljárás az milyen? nyomoz Polt Peti? Polt a fideszesek után miért nem nyomoz? Völner miért nincs még előzetesben?


amúgy érdekelne, miféle bűncselekményt követtek el Karácsonyék, ha eladná az önkormányzat az épületet sem lenne semmi, megtehetik, nem?


kreáltatok valami kamu szart, elfedni a valódi, általatok elkövetett bűncselekményeket. tudom tegyek feljelentést. kinél is? Poltnál, aki kvázi a maffia védelmezője?

2022. jan. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
9/ tedd még hozzá a jutalék 10%-ot és azt hogy amugy műemléki épület, szia!
2022. jan. 4. 17:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!