Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter magától...

Márki-Zay Péter magától mondja ezeket vagy egy kommunikációs stáb adja a szájába ezeket a nyilatkozatokat és ha igen miért?

Figyelt kérdés
Ezekkel csak lejáratja magát meg az Összefogást is , ha kommunikációs stáb mondja ezeket akkor azok beépített Fideszesek lehetnek
2022. jan. 4. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen, esténként Rogán írja meg, mit kell másnap mondani és békaembereken keresztül csempészi be MZP-hez, kicselezve Gyurcsányt. Csak így lehet. Vagy esetleg még MZP hülye. Választhatsz.
2022. jan. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%

MZP azt hiszi, hogy tud a vizem járni.

Nem fogta fel, hogy az előválasztás 1. fordulóját azért vette sikeresen, mert ő volt az új arc. A 2. fordulót pedig azért nyerte, mert a nem DK-sok utálják a DK-t. Szegény MZP pedig elhitte, hogy őt tényleg ennyien szeretik.

Naponta mond egy bődöletes baromságot.

2022. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
69%
MZP-ből kinézem, hogy magától ilyen elmebeteg
2022. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%
Ezen már én is gondolkoztam. Nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyire hülye legyen. Vagy direkt csinálja jó pénzért. Vagy nem teljesen ép az elméje.
2022. jan. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%

Én is beettem sajnos azt, amit sok fiatal szintén. MZP-be olyat láttam bele, ami valójában nem volt. Elege volt sokaknak a korábbi baloldali elitből, ezért egy párton kívülit választottak meg. Ha ma lenne előválasztás, valszeg még Fegyőr is megelőzné MZP-t, de Jakab tuti.

Nem azt mondom, hogy egy rossz szándékú ember lenne, vagy ne lenne sokszor igaza, de ezek a megnyilvánulások totál alkalmatlanná tesznek egy miniszterelnökségre pályázó politikust. Ennyi alapvető hozzáértése kellene, hogy legyen, ezt az idétlenkedést még egy átlag diplomás se követné el, akit az utcán szólítanak le, hogy nem akar-e vélelten miniszterelnök-jelölt lenni, mert nem találnak alkalmas jelöltet. Azon csodálkozok, hogy nem fogják vissza a pártelnökök, de szerintem nem tudnak rá hatni, teljesen a saját feje után megy, azt hiszi, hogy jó, amit csinál, és így kell. Hozzáteszem, ha így is nyerne az ellenzék, akkor tényleg nagy bravúr, és zseni az ürge, de szerintem inkább viszi a szavazatot, mint hozná.

2022. jan. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Bevált az ATV-től igazolt független objektív műsorvezető?
2022. jan. 7. 21:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!