Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek! Mit szóltok...

Fideszesek! Mit szóltok ahhoz, hogy kiderült az idei béremelések szinte kb. 10.000 forint nettót jelentenek? Még mindig Orbán a mi megmentőnk?

Figyelt kérdés
Pl. szociális ágazatban dolgozók nettó keresete kb. 10 ezer forinttal lesz csak több, pedig folyamatosan azt hangoztatja a vezér, hogy ő milyen jó, mivel 20%-os béremelést fog adni a szociális dolgozóknak. Ugyanez a szitu igaz a többi emelésre is más pozíciókban. Szinte mindenki kb. 10 ezerrel kap csak ki többet, ezzel párhuzamosan az infláció és az árak viszont lassan a duplájára emelkednek. Szégyen ez az ország, még nagyobb szégyen, hogy egy csomóan még ezek után is éltetni tudják a narancs veszedelmet. :)
2022. jan. 3. 15:53
A kérdező szavazást indított:
Orbán a mi megmentőnk lehagyjuk Nyugatot!
Szégyen ez az ország, és az is hogy ezt hagyjuk
22 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Ha vannak gyerekeik, akkor azért nem 10 ezer.Ha 3 is van, akkor kb a bruttót megkapja nettóban.
2022. jan. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%
Koltozz el ha nem jo itt
2022. jan. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
54%
Hazug kérdésre nincs jó válasz.
2022. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én 8%-ot kapok a munkahelyemen. 600 a bruttóm, így 48ezer az emelés.
2022. jan. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
70%
Köszönyűk szeműnk kőnyes!!4
2022. jan. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Aki a Fideszre szavaz, az többségében nem azért teszi, mert Orbánt megmentőnek tekinti, hanem azért, nem lát kormányzóképességet az ellenzék politikusaiban.
2022. jan. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a munkahelyen 8.5 százalékot emeltek, így az nekem 27.000 forint pluszt jelent nettóban.
2022. jan. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem 10%-os lesz a béremelésem tanárként, ez jóval több, mint 10 ezer.

"A kormány döntése alapján a szociális, gyermekjóléti és gyermekvédelmi ágazatban foglalkoztatottak bére 2022. január 1-től húsz százalékkal növekszik, azonban ebben a szférában is folyamatos béremelések voltak az elmúlt tíz évben. A most bejelentett béremeléssel a jövő évben ezen a területen az átlagbér összege 370 ezer forint lesz. Ez azt jelenti, hogy 2010-hez képest 170 százalékkal nő jövőre a szociális dolgozók bére."

Kérdező, ha valakinek a 20%-os béremelése csak 10000Ft, akkor az minimálbérrel, 4 órában dolgozott legfeljebb. a minimálbér önmagában 19%-t emelkedik, kb. 33 ezret.

hamár valami kamu szöveget akarsz benyomni hergelésre, azért arra érdemes lenne figyelni, hogy ne legyen ennyire egyértelmű, hogy hazudsz!

[link]

2022. jan. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Napi hazugság rovat kipipálva.
2022. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A 7-es válaszoló vagyok, de akárhogy számolom az emelésem, az akkor is 27 ezer forint marad. Direkt a kérdés miatt néztem jobban utána. Tényleg érdekel a kérdező magyarázata. Ha ennyire biztos a dolgában, akkor meg tudja mondani, hogy mit számoltam el.
2022. jan. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!