Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A baloldaliak tényleg ilyen...

A baloldaliak tényleg ilyen alacsony mentalitású szinten stagnálnak?

Figyelt kérdés

[link]


A kommenteket elnézve a zöme valamilyen módon a fideszt hibáztatja a haláláért,holott nagy valószínűséggel csak túladagolta a drogot.



2022. jan. 3. 15:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Krvára örülnék, ha befejeznétek ezt az "A ballibek", meg "A fideszesek" című halmazgyártó baromságot! Én is "ballib" vagyok és soha, egyetlen fideszes halála felett nem jártam örömtáncot, sőt, ha valaki yet tett, pártállás nélkül küldtem az anyjába a paraszt viselkedése miatt. Fel kellene fogni végre, hogy ez nem politikai oldalakra jellemző mentalitás, hanem egyénekre. Amik - mint a mellékelt ábra mutatja- krvára mindegy, melyik oldal szektásai, mert mindenhol megtalálhatók.
2022. jan. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!