Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay Pétert mikor váltja...

Márki Zay Pétert mikor váltja le az ellenzék vezérigazgatója Gyurcsány Ferenc? Vagy már ilyenkor hibás lépés lenne a számára?

Figyelt kérdés

2022. jan. 1. 18:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
90%
nagyon rossz lépés lenne tőle. Márky-t megválasztották , a demokrácia megcsúfolása lenne ha félre állítanák csak mert nem szimpatikus
2022. jan. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Feri is tudja hogy csak Péterrel nyerhetnek, meg sem fordul a fejében a leváltás, szerintem.
2022. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De az ellenzéki média is azt írja, hogy sok szavazatott vesztett az ellenzék Zárki Maj Péter óta.

Nehéz ügy...

2022. jan. 1. 18:27
 4/11 anonim ***** válasza:
1%
Már arra a száz napra minek? Úgyis bukta már. Viszont így rá lehet fogni mindent Márkira. El lehet mondani, hogy egy belső embert Klárikát kell majd indítani és elkezdik felépíteni 30-ra
2022. jan. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%

A későbbi, közutálatnak örvendő személy szerepét már leosztották egymás közt.


[link]

2022. jan. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja mert ő is tudja hogy csak MZP-vel van esélyük nyerni, elveszítené az összefogás az MZP szavazókat
2022. jan. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

#6-nak:


MZP-vel semmi esélyünk nyerni, de Gyurcsány nem akarja felvállalni a bűnbak szerepét, ezért Jakab fogja szétszedni.


Mindenféle egyéni hiúságát legyezgető tervét szabotálni és vétózni fogja, és MZP hiszti-rohamot fog előbb-utóbb kapni, amivel végképp lejáratja magát. Ő nem azért akart az ellenzék miniszterelnök-jelöltje lenni, hogy ne tetszeleghessen a faxa gyerek képében!

2022. jan. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
88%
#7-es MZP nélkül még annyi esélyük se lenne nyerni mint most, aki rá szavazott nem fog pl Klárikára szavazni
2022. jan. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
17%

#8-nak:


Most komolyan!


Azokra a fideszes szavazókra is gondolsz, akik "megtolták" MZP-t?


Mert tény, hogy számtalan helyről jött visszajelzés, hogy közismert fideszesek szavaztak sorozatban MZP-re. Én is tudom, és szerintem te is.



Viszont idén rohadtul hiányozni fognak MZP fidszes szavazatai, mert az országos választáson azok a mi szempontunkból nem léteznek.

2022. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
#9 én azt nem mondtam hogy nyerni fog az ellenzék csak meg van az esély rá ennyi. Szerintem is kevesebb lesz az ellenzéki szavazat mint a fideszé de nagyobb az esélye az ellenzéknek így, sőt csak így van esélye
2022. jan. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!