Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem spóroltak Karácsonyék a...

Nem spóroltak Karácsonyék a tanácsadóikon. Azért ez sokakat megbotránkoztat, nem?

Figyelt kérdés
[link]
2021. dec. 29. 16:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%
Én csak azt szeretném tudni, milyen tanácsokat adtak.
2021. dec. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 steven95 ***** válasza:
80%

A 17-nek indult majd 72 milliárdosra sikeredett vadászkiállítás nem?

Völner korrupciója miatti lemondása után járó végkielégítési milliók nem?

5 milliárd értékű vakcinák megsemmisítése 200 millióért sem?

A 100 milliós nagyságrendben pénzelt facebook hírdetések sem ami nem számít kampányra elköltött pénznek?

2021. dec. 29. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ez is, az is. Ahol eredmény nélkül herdálják, az pénzkidobás. Persze a zsebecskék megtömődnek, de kiszakadnak, így újra meg újra kiürülnek.
2021. dec. 29. 16:26
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy a kormány csak milliárdokat dobál szanaszét. Istenem, bruttó 636 ezer? Ezek biztos valami mazochisták, hogy ennyiért vállalták.
2021. dec. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem az is felháborít, hogy a kormány milliárdokat ad a holdudvar intézeteinek "tanácsokért".
2021. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Nem értem azokat akik jönnek, hogy bezzeg a kormány is lop.


Igen, ezért kellene leváltani, de nem egy másik senkiházi lopó bandára...

Nem vagyok fideszes, de így leváltani nincs értelme.

2021. dec. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
6: dehogynem, ha két tolvaj van, akkor cserélgetni kell őket, hogy egyik se erősödhessen meg túlságosan. A fidesz már olyan, mint egy polip, mindent átsző az országban a csápjaival, ami nem egészséges. Ideje visszanyesni őket egy kicsit, hogy ne boruljon fel az egyensúly teljesen, hogy egyetlen oldal ural el mindent.
2021. dec. 29. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

"ha két tolvaj van, akkor cserélgetni kell őket, hogy egyik se erősödhessen meg túlságosan."


Nem lehetne becsületes emberekre is szavazni? Vagy hogy olyanok induljanak?

2021. dec. 29. 17:58
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
#8 Lehetne, de ha egyszer nem indulnak? Most ha van 3 párt, nem szavazhatok egy negyedikre, mert bármennyire is akarom, nincs 4. párt. Most lehett itt jönnia becsületességgel, de ma magyarországon nincs becsületes párt, sőt, politikus is csak elvétve. Nincs más lehetőségünk, bármennyire is akarunk másra szavazni. Abban pedig igaza van a korábbi válaszolónak, hogy ha van két szar, legalább cserélgessük őket, hogy ne boruljon fel a mérleg teljesen. Aztán várunk egy új pártra, amelyik fel tudja építeni magát a következő ciklus alatt és majd lehet rá szavazni 4 év múlva ha becsületes lesz
2021. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Engem az háborít fel, hogy a kormány nem költ (valódi) tanácsadókra, pedig amilyen rendeleteket/törvényeket hoznak, igazán rájuk férne.
2021. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!