Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esélyes, hogy most karácsonyko...

Esélyes, hogy most karácsonykor sokan meg fognak halni, mert átadják egymásnak az Omikront?

Figyelt kérdés
Orbán ezzel kicsit se számolt?

2021. dec. 24. 22:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2021. dec. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
Nem nagyon, mert Magyarországon még alig van, és kevésbé halálos is. Legalább karácsonykor próbálj már leszakadni Orbán Viktorról, semelyik országban nincs amúgy megtiltva, hogy karácsonykor összejöjjenek a családok.
2021. dec. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%
Az omikros ugyan fertőzőbb, de sokkal kevésbé veszélyes, sokkal gyengébb tüneteket okoz. Karikó Katalin is megmondta, hogy lehet hogy ez a mutáns fogja jelenteni a járvány végét. Persze a politikának még lehet más a célja, de ettől nem kell becsinálni.
2021. dec. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
23%

Esélyes igen.

1 ember/ 20 ápolt lélegezetõ gépes àpoló.

Orbán meg letolja ezt.

2021. dec. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Sajna igen.
2021. dec. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
51%
Amúgy is túlnépesedés van.
2021. dec. 24. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
1%
Igen sajnos.
2021. dec. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
96%
Eddig minden szakértő egyetért abban, hogy az Omikronnál sokkal kisebb esély van a komoly megbetegedésre. Innentől kezdve a válasz nem
2021. dec. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
nem kell fosni tőle annyira, egyébként a média is felfújja mint az egészet. Én viszonylag gyakran fekszem a tüdőosztályon majdnem minden két évben mivel pangásos szívelégtelenségem van a tüdőm vizesedik e miatt pedig bármit beszopok az gyakran tüdőgyulladással végződik nálam. Idén voltam covidos kórházba is kerültem vele. A médiában meg pont ilyen hírek jelentek meg hogy az emberek a folyosókon fekszenek stb. Na az egy óriási hazugság volt. Az hogy hogy néz egy covid osztály ki az sem olyan egetverő. A mi szobánkon csak én voltam aki oxigénre szorult, a többiek hányás illetve hasmenéses panasszal feküdtek bent. Az ápolóktól megtudtam hogy az egész osztályra ez volt a jellemző meg a magas láz egyeseknél. Sőt igazából ez volt az ami kikészítette őket mert az idősebbek maguk alá csináltak
2021. dec. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
97%

Nem abszolút nem biztos.

Kovidos időszakom alatt azt tanultam meg, hogy az egész csak szerencse kérdése.

70 körüli nagyszüleim jobbam viselték a kovidot mint én 27 évesen.

Miközben az 50 és férfiakat vitte a vírus a halálba. Persze ezek csak az egyéni megfigyelésim.

2021. dec. 25. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!