Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Balosok! Mit szóltok Tóta W....

Balosok! Mit szóltok Tóta W. V. P. Árpád legutóbbi posztjaihoz és kommentjeihez?

Figyelt kérdés

Tóta W. V. P. Árpád, azaz Tóta W. Végtelenül Primitív Árpád kiizzadt magából egy szexista posztot Novák Katalin kinevezésével kapcsolatban, majd a kommentek között az egyik hozzá hasonló gyűlölködő hozzászólására ezt írta: "az mondjuk tény, hogy a bajszos szar jelző alól kihúzta a szőnyeget, na mindegy, majd feltaláljuk magunkat."


Ez a szint általános iskolában is ciki. Ennek ellénre a ballib szimpatizánsok istenként tisztelik.


Pár napja, amikor MZP eltörte a kezét, akkor ezt posztolta: "Kisütötte már valamelyik döggomba, hogy gyerekverés közben törte el a kezét, vagy erre holnapig várni kell?"


Természetesen ez a gondolat is csak az ő beteg fejében fogant meg.


Senki sem szól neki a követői közül, hogy ez a viselkedés éppen az, amit ő állít a másik oldalról? Vagy írnak neki, de azt kitörli?

Nem lenne jobb, ha az ilyen beteges gyűlölködők eltűnnének? Ha ti, baloldaliak küldenétek el oda, ahová való? (Mert újságírónak nem való, az biztos.)



2021. dec. 22. 16:52
1 2
 1/11 hollófernyiges ***** válasza:
84%
Majd ha neki is lesz lovagkeresztje, akkor elküldjük.
2021. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, én nem vagyok akkora megkeseredett görcs ember, hogy betegesen ráfixálódva a nekem nem tetsző oldal legmegosztóbb szerzőit kövessem napi szinten, hogy legyen min felháborodnom :)


Bőven elég az, amikor kálmánka meg zsóti akkora retardáltságot mond havonta egyszer, hogy amellett a többi médium se tud elmenni.

2021. dec. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
13%
TótaW-t szerintem minden kultúr ember elutasítja oldaltól függetlenül ahogy nem vállal közösséget Bayerrel sem vagy Juhász Péterrel sem. Ezeknek csak a mocsok ömlik a szájukból, a közélet legnagyobb mérgezői és uszítói.
2021. dec. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#2!


Van egy-két olyan ismerősöm, akik a kommentelési kényszerüknek köszönhetően biztosítják számomra, hogy olyan dolgokkal is találkozzak, amikkel más módon biztosan nem találkoznék.


Tehát a feltételezésed teljesen mellé ment. Ennek ellenére úgy gondolom, hogy rajongva, kritika nélkül olvasni Tótát sokkal nagyobb baj, mint úgy, hogy nem szimpatizálok a fröcsögéseivel.

2021. dec. 22. 18:08
 5/11 anonim ***** válasza:
59%

"Ennek ellénre a ballib szimpatizánsok istenként tisztelik."


Senki nem tiszteli istenként. Ellenzéki oldalon nem úgy kezelik a véleményeket, mint a fidesznél. Itt lehet nem egyetérteni az ezen oldali megmondóemberekkel.


Tóta kb. az ellenzéki Bayer

2021. dec. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
48%
Tóta W. az egyik legjobb ellenzéki újságíró, és képes tűpontosan fogalmazni, ami olykor egyeseknek fájhat.
2021. dec. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 sörpocak ***** válasza:
0%
Eddig a kérdésig a létezéséről sem tudtam ennek az embernek. Esetleg van egy saját talk show-ja is, amiről nem tudok, hamár egyszer Istenként kellene tisztelnem?
2021. dec. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Senki nem tiszteli istenként."


Nézd meg a kommenteket! Én nem láttam (bár csak frissiben néztem), hogy bárki szólt volna neki, hogy ezek nagyon alja írások.


Bayernek is volt már olyan dolga, amit nem bírtam nézni és kinyomtam.

2021. dec. 22. 18:22
 9/11 A kérdező kommentje:

#6!


Hát ez az! Ő a legjobb. Milyen lehet a többi?!

Ez kb. olyan, mint a múltkor, amikor kideült, hogy Kunhalmi a legértelmesebb az ellenzéki politikusok között.

2021. dec. 22. 18:23
 10/11 anonim ***** válasza:
26%
Hajrá Árpád!
2021. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!