Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mészáros és az Orbán-Klán...

Mészáros és az Orbán-Klán többi tagja ellen mikor fog vére ugyan így lépni a világ?

Figyelt kérdés

[link]


"Afrika leghosszabban uralkodó diktátorának fia bíróság elé fog állni Párizsban korrupció miatt, a vád szerint ugyanis több millió dollárt vett el az egyébként is elszegényedett ország befizetett adójából."


Mintha csak Magyarországról lenne szó...


2021. dec. 22. 10:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Teodoro Nguema Obiang Manguet hülye volt, rosszul csinálta, mert közvetlenül nyúlt a pénzhez.

Ezt úgy kellett volna, hogy létrehoz cégeket, azok élére kinevezi az embereit és állami megbízásokat szervez ki nekik. A cégek és azok vezetőinek nevére vehetett volna ingatlanokat, autókat, jachtokat, krvákat. Akkor minden le lett volna papírozva és volt korrupció, nincs korrupció. It's magic.


A tárgyalást a távollétében tartják. Még így sem biztos, hogy a saját országában végrehajtanak ellene bármilyen ítéletet, mert ő kormánytag és egy kormány (főleg, ha az despotikus) ritkán marasztalja el saját magát, a legfontosabb embereit (az alany lényegében családtag) és az általa fenntartott rendszert. Annyit lehet ellene tenni, hogy kitiltják bizonyos országokból és az országa ellen szankciókat vezetnek be.

2021. dec. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
53%
Na akkor Kérdező Nagymester küldj egy képet Orbán IGAZI bankszámlájáról, amin a dollármilliárdok vannak, mert eddig ez csak sárdobálás.
2021. dec. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

#12 Én csak a vagyonnyilatkozatát láttam, amiben azt nyilatkozta, hogy nincs semmi a nevén. :D


Annyira megsajnáltam, hogy majdnem utaltam neki egy tizest, de rájöttem, hogy nincs meg a számlaszáma.


De jövőre szervezek neki gyűjtést, ha még mindig szegény lesz a szerencsétlen miniszterelnök úr.

2021. dec. 22. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#1 na de komcsikám! Ma már legalább két kérdéshez oda írtad hogy mennyire nagyon vigadsz!

Hát akkor hogy van az hogy most megint ez vidított fel?


Pedig úgy tűnik hogy nektek lenin fiúknak olyan boldog életetek van 😆

2021. dec. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!