Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért esett vissza totálisan...

Miért esett vissza totálisan Márki-Zay Péter a lájkbajnokságban?

Figyelt kérdés
Az elmúlt hetekben drámaian csökkent a népszerűsége, a TOP 15 politikus közé már be sem került, pedig azt ígérte, hogy ő nem csak a bizonytalanokat, de még a Fideszeseket is meggyőzi majd!

2021. dec. 18. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Előjött a lenéző, arrogáns, agresszív énje.
2021. dec. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
#1 az orbán
2021. dec. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
42%
Tultolta az agymeneseit! A kevesebb neha tobb! :)))
2021. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
9%

Uborka szezon van, ebből még nagyon ne vonj le végső következtetéseket.


De kicsit hosszabb távon szerintem ez érdekes lesz, hogy mikor fog a sok ellenzékinek leesni, hogy MZP nem azt csinálja amire ők szavazni szeretnének. Aztán ha ez leesett akkor majd lehet dönteni aközött, hogy az Orbán ellenesség a fontosabb vagy azok az elvek amiket ő/az általa preferált párt vall de közben meg a közös ellenzéki kormányzás jó eséllyel le fog szarni.

2021. dec. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%
Most mi történt amitől a fidderek ennyire befostak? Valaki írja már le!
2021. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
57%
Uborkaszezon nyaron van, amikor semmi nem tortenik mert mindenki nyaral ... hireket meg fabrikalni kell :)
2021. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem álltak be mögé az ellenzéki pártok kampányolni. Ami csak azért aggasztó, mert ő már most elakarta volna kezdeni a kampányt, de úgy tűnik, sok ráhatása nincs arra, hogy a pártok mit csináljanak. S az egészet még tetézi is az, hogy most Donáth Anna éppen az ellenzéken belül bomlasztva időről-időre nekimegy MZP-nek. Többiek meg lapítanak, mint s.ar a fűben. De várjunk türelemmel, jövőre tervez szerintem már mindenki.
2021. dec. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 felkelhetetle ***** válasza:
Az is aggasztó, hogy a Fidesz a 4 évet folyamatosan végig kampányolta, az ellenzék meg nem csinált semmit csak Orbánozot, nem valami szép kilátások, de várjuk ki a végét, annyi biztos, hogy műsor az lesz bőven, kár hogy mi már a belépőket kifizettük többszörösen. :(
2021. dec. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Fullba nyomja a kretént.
2021. dec. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!