Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » KariGeri után akkor most...

KariGeri után akkor most Márki-Zay is megy a süllyesztőbe?

Figyelt kérdés

Párttámogatás nincs a háta mögött, a lájkbajnokságban totálisan visszaesett, minél többet beszél, annál többeknek lesz unszimpatikus. A legfrissebb kutatások szerint nem hogy növelte, de csökkentette is az ellenzék támogatottságát. A ballibsi médiában le sem merik írni a nyilatkozatait, beszédeit, ezt naponta lehet tapasztalni.

Kit húznak elő most a kalapból?



2021. dec. 18. 21:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
40%
Ez nagyon, de nagyon izzadtsagszagu volt, kis fidess-jugend, ennyiert nem kapsz semmit a gazdaidtol.
2021. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
Most már szinte biztos vagyok benne, hogy valami pártirodából lett ez kiadva hogy 10 percenként ki kell ide okádni egy "csökken Márki-Zay népszerűsége" kérdést. De már kezd uncsi lenni.
2021. dec. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%
Nézőpont Intézet: Tarlós István győzelme nem kétséges
2021. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem, most jött el Korózs Lajos ideje! Ő egyébként is azt nyilatkozta magáról, hogy az átlagosnál lényegesebb jobb politikusnak tartja magát (nem vicc, tényleg ezt mondta). :D
2021. dec. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
27%

Nagyon úgy néz ki.


[link]

2021. dec. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 grafno ***** válasza:
64%
a latott videok alapjan amit nyilatkozik azon bukja el a valasztast majd az ellenzek. nincs senki mas. ezt elqrtak 4evre megint.
2021. dec. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%
#2: Oké, akkor te biztos vagy benne, de amúgy ki nem kaksiz le? Bújjad csak az ellenzéki propaganda oldalakat, akit 11 éve azt sulykolják beléd, hogy a kormány napjai meg vannak számlálva, mert jön a félelmetes ballib ellenzék a szuper tehetséges jelölteivel. Egyszer Mesterházyban látják a messiást, aztán megint Mesterházyban, aztán Bajnaiban, aztán Botkában, aztán Karácsonyban, aztán MZP-ben, akik mind sorra elbuknak, de majd ezt is megmagyarázzák nektek Kéri Laci bácsiék. Nem veszitek észre, hogy hülyére vesznek titeket és lejárt szavatosságú, vagy másod-, harmadosztályú figurákat tesznek le elétek? Én a helyetekben már k*rvára unnám, de szerencsére nem vagyok a helyetekben... :)
2021. dec. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%
Mi olyan meglepő abban, hogy MZP baromságokat nyilatkozgat, és erről kérdések vannak?
2021. dec. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 KTP 3.0 ***** válasza:
38%
Lehet hogy Gyurcsótány lecseréli de ugye akkor meg a saját show műsorukat köpnék szembe. Mert ugye: Elkurtuk. Nem kicsit, nagyon. Ilyen böszmeséget még ország nem csinált mint amilyet mi csináltuk. Teljesen nyilvánvaló volt hogy amit mondunk az nem igaz. Hazudtunk reggel, éjjel meg este is.
2021. dec. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 KTP 3.0 ***** válasza:
31%

U.i (9es vagyok) Ha normális ténylegesen magyar és független pártot akartok aki a nemzet érdekeit képviseli akkor szavazzatok a mi hazánkra.

Éljen Toroczkai!

2021. dec. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!