Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jövőre lesz online oktatás?

Jövőre lesz online oktatás?

Figyelt kérdés

Vannak fiatal tizenévesek ,huszonévesek akik lélegeztetőgépre kerültek.

Jön az új vírus is.

Szükség lenne az online oktatás bevezetésére a felsőoktatásban, illetve középiskolákban is.


2021. dec. 15. 08:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
De bezzeg fogadjunk, amikor mész a plázába, konditerembe, moziba, vagy beülsz egy sörre a haverokkal, olyankor nem zavar, hogy halálos vírus van, meg hogy ki kerül lélegeztetőgépre. Csak addig tart a vírus para amíg az iskolába kell lenni.
2021. dec. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

#11 És rá is tapintottál a lényegre!

Meg persze dolgozni se kelljen menni, viszont az állam adjon pénzt amit el lehessen költeni ám szórakozásra ahol csak akarják, mert az ő jogaikat ne merje senki korlátozni!

2021. dec. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene? Nincs rá ok.
2021. dec. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
16%
Én egyetemista vagyok és én is nagyon reménykedem a távoktatásban. Nem a kérdező vagyok mielőtt azt állítanátok. Én a csalást szerettem a legjobban az online félévekben, viszont ettől függetlenül ennyi fertőzöttnél az egészség miatt is érdemes bevezetni. Érdekes módon egy ilyen kérdésnél azzal érveltek, hogy van vakcina, a többi kérdésnél meg leszarozzátok a vakcinát. Ha szar a vakcina akkor miért kéne azért jelenléti oktatás, mert van vakcina? Eszméletlen, hogy milyen szintű vírustagadás megy itt a gyk-n.
2021. dec. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
14-es, ne hazudj, magasról teszel a veszélyhelyzetre. Te is lusta vagy tanulni és inkább csalással könnyítenéd meg a dolgot. Nem kell magasztos elveket kitalálnod, mert senki sem hiszi el.
2021. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

#14-es , inkább az az eszméletlen, hogy Te és Kérdező mennyi sületlenséget hordtok itt össze.

Hagyd ott az egyetemet és menj dolgozni, napszámba mindig kell ember.

2021. dec. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!