Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ezeket a nyomorult fideszes...

Ezeket a nyomorult fideszes hirdetéseket hogy tudom letiltani?

Figyelt kérdés
A legtöbb platformon megfogja őket az adblock, így youtube-on már nem kell látnom őket. Facebookon viszont más a helyzet, hiába jelentgetem őket mindig, mikor szembejönnek, csak azért is kapom az arcomba ezt az undorító, ostoba, szánalmas és félrevezető propagandát, és már nagyon kezdi elönteni a sz*r az agyam emiatt. Nincs rá mód, hogy minden létező fideszes kontentet eltüntessek valahogy a falamról?

2021. dec. 10. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Leváltod és jövőre nem kell mindenen a szemetüket nézni.


A legidegesítőbb hogy oltári fake dolgokat tényként akarnak beállítani.

2021. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Sehogy, ki kell várni, amíg vége a választásoknak.
2021. dec. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Le lehet állítani oldalak bejegyzéseinek megjelenítését. Legalábbis átmenetileg biztos. Vagy ne facebookozz, ahogy én sem. :)
2021. dec. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
15%
Mzp megegyezik Bigével, hogy mennyit csöpögtet, ha ő lesz a minelnök, aztán láthatod az ő reklámjait is.
2021. dec. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Az oldalakat ha letiltod, nem jelenik meg tőlük a hirdetés sem szerintem. De facebookon van olyan lehetőség, hogy az adott oldaltól ne jelenítsen meg több hirdetést.

Youtubeon is a kis i betűre kattintva tudod letiltani a reklámot, illetve a hirdetésbeállításoknál ki tudod kapcsolni apolitikai hirdetéseket. Bár ez semmit nem segít, én is kikapcsoltam és rendre dobálja őket, gondolom más a kategória hogy ne legyen ilyen egyszerű dolgom. Aztán lehet ha be lenne kapcsolva kétszer ennyit kapnék, ezt nem tudom.

2021. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A reklám mellett kell valami menünek lenni, nézd meg milyen lehetőségek vannak ott, ha rákattintasz, lehet-e jelenteni félrevezetőként, spamként. Ha jelented, akkor lehet, hogy neked nem mutatja többet.
2021. dec. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Három pontnak kell lennie a hirdetés mellett, és ott lehet jelenteni a menüből.
2021. dec. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan, hogy "A hirdető összes hirdetésének elrejtése":


[link]

2021. dec. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
38%

Jelented "zaklatás"


Így jelentettem az összes újságot az FB-n még nyáron.


Gondold el, mindegyiknek más témája nem volt, csak a wírus.


Nehéz döntés volt, mert jó volt olvasni a több ezer hozzászólás, ami elküldte őket a kv anyjukba, de elkött a pont.


De még tovább erősödött az fb, ezek után jelentek meg az újan lapok magyarul, aminek .sk .ro volt a végén és miután azokat is kiselejteztem, már több hónapja nincs....

2021. dec. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!