Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki nem szajkózza folyamatosan...

Aki nem szajkózza folyamatosan, hogy minden rossz, éhezünk, szomjazunk, végünk, az fideszes?

Figyelt kérdés
2021. dec. 10. 11:48
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Aki nem szajkózza folyamatosan, hogy minden szép és jó, az biztosan balliberális?
2021. dec. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1-es, nem. De úgy látom nem létezik a kettő közt.
2021. dec. 10. 12:01
 3/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
26%
Vagy legalábbis a kedvezményezettek köréhez tartozik és nem érdeklik a problémák. Pl. személyesen majdnem engem se érint semmi a gondokból.
2021. dec. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenkit érit egyre több a hajléktalan 3 ha nincs testőröd majd.Meg láttod milyen jó lesz a boltik meg elötte végik verekedni magad a hajléktalanokon.Mert már itt tartunk és én kis városba vagypk bele se gpndolok mi van nagyob városba.Ha kicsibe ennyi hajléktalan van.
2021. dec. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4-es, te érted amit leírtál?
2021. dec. 10. 14:52
 6/6 molnarmarcell21 ***** válasza:
80%

ma 14:44


Persze, igen, érint az infláció és más problémák engem is, de alapvetően jól élek és egy dolgot leszámítva nekem személy szerint közvetlenül nem okoz több gondot a Fidesz-kormány, mint a 2010 előtti kormányok.


Nem vagyok Fidesz-szavazó, de attól még nem fogom úgy és amiatt bírálni a Fideszt, ami nem igaz és arányos.


Egyébként van a családban fideszes, aki tisztában van a problémákkal és konkrétan kárvallottja a NER-nek, de még így is rájuk fog szavazni, mert őket látja a kisebbik rossznak. Van olyan is a családban, aki nem fideszes, de érdekből rájuk fog szavazni. Meg vagyok én, akinek talán inkább érdeke lenne a Fideszre szavazni, mégsem fog.

2021. dec. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!