Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék tényleg komolyan...

Az ellenzék tényleg komolyan elhiszi minden választásánál, hogy lehet esélyük?

Figyelt kérdés
Olyan csúnyán és olyan egyértelműen kapnak ki mindig. Ez az igazi elégtétel Gyurcsány miatt :-)

2021. dec. 8. 07:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
9: sok lúd disznót győz, fideszes disznót
2021. dec. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Esély mindig van, bár én az előző választásokon nem számítottam ellenzéki győzelemre, elég nyilvánvaló volt, hogy elhanyagolható az esélyük. Most szerintem nagyobb esélyük van. Aki ezt nem látja, vagy nem akarja belátni, az egy álomvilágban él.
2021. dec. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szerintem elhiszik, és sokan az emberek közül is.


Pedig valójában lehetetlen, és ha győznének se lenne semmi értelme. A szavazásoknak demokráciákban van értelme, Magyarországon 100 éve folyamatosan szavazunk, ebből kb 20 év volt demokrácia.


Emlékeztek amikor a szocik összegyűjtötték az aláírásokat, hogy népszavazást kezdeményezzenek a vasárnapi zárvatartás eltörléséről? A Fidesz alelnöke odaküldte a verőembereit így akadályozott meg egy demokratikus népszavazást. Tömegével voltak videófelvételek az esetről, mégis azt mondta a rendőrség nem történt bűncselekmény.


Az a rendőrség, ami eddig az ellenzéket terrorizálta, azok a bíróságok, amelyek teljesen értelmetlen ítéleteket hoztak, az a titkosszolgálat mely az ellenzéket figyeli meg mint a kádárkorszakban egy választástól megváltozna? Nem itt a demokráciának vége addig, míg valami nagyhatalmi struktúra azt meg nem változtatja. Diktatúrákat nem szavazással szoktak megdönteni. Rendszerváltásra meg a magyar nép mindig képtelen volt, csak belesodródott. Az előző rendszer bűnözői meg sose kaptak semmi... pár nyilast ugyan felakasztottak, de többségüket békén hagyták. Így volt a horti rezsimmel és a kommunizmussal is.

2021. dec. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
horthy... nem sikerült leírnom a nevét a f@sznak
2021. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Orbán, Kósa, Rogán, Lezsák, mentsétek meg ezt a hazát!
2021. dec. 8. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!