Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jogerős: Márki-Zay aljas...

Jogerős: Márki-Zay aljas módon a lánya épségével fenyegette meg egyik politikustársát - ez lenne a Fidesztől erkölcsösebb és becsületesebb alternatíva?

Figyelt kérdés

[link]


Érdekes módon sem a 444, sem a hvg, sem a 24.hu nem hozta le.


2021. dec. 8. 00:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
MZP 1991-ben thai box világbajnok volt, 1992-2002-ig pedig ketrecharcolt. Jobb nem kötekedni vele, mert szájon vág.
2021. dec. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%
Orbán Viktor egy szent, igaz kérdező?
2021. dec. 8. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
75%
1: Többször levertem Csákk Noriszt, ezért egy ilyen seggdugót félkézzel elintéznék.
2021. dec. 8. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
36%
Normális országban ezek után MZP távozna a közéletből. Mivel erre nem nagyon látszik hajlandónak, a választóknak kell elküldeni őt tavasszal, hogy azért egyfajta erkölcsi nívót meg fel tudjon mutatni ez az ország.
2021. dec. 8. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Jól értem, hogy lényegében a következő történt?

-Szenti Tibor szerint Márki-Zay Péter megfenyegette őt

-A Promenád és a Vásárhely24 ez alapján lehozta, hogy MZP megfenyegette SzT-t.

-MZP beperelte a két médiumot, mert szerinte nem igaz amit írtak.

-Elsőfokon a bíróság MZP-nek adott igazat, mert nem lehetett bizonyítani, hogy a fenyegetés megtörtént volna

-Másodfokon a bíróság a sajtótermékeknek adott igazat, azzal érvelve, hogy SzT-nek nem volt oka hazudni a fenyegetésről, ebből következően az biztosan megtörtént


Fene tudja, hogy mi történt valójában, volt fenyegetés vagy nem volt. De azt döntő bizonyítékként értékelni, hogy valakinek "nem volt oka" hazudni, hát minimum furcsa.

Mintha valaki rámutatna a boltban előtte állóra, hogy megfenyegette, a bíróság meg elítélné, hiszen a vádlónak mi oka lett volna hazudni...

2021. dec. 8. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

"Orbán Viktor egy szent, igaz kérdező?"

Ugye szoktál röhögni a "gyúrcsány jobb vót?" típusú érveléseken? Mert ugyanarra az érvelési szintre süllyedtél le, csak szólok.

"A Promenád és a Vásárhely24 ez alapján lehozta, hogy MZP megfenyegette SzT-t."

Egyszerűen csak publikálták Szenti lanyának a levelét. Márki-Zay szerint erre nem volt joga a lapnak (szerintem meg nem az ő engedélye kell hozzá), ezért beperelte őket.

"Elsőfokon a bíróság MZP-nek adott igazat, mert nem lehetett bizonyítani, hogy a fenyegetés megtörtént volna."

Amikor szóban történik a fenyegetés, elég nehéz bebizonyítani. A vallomásokban leírt körülmények afelé mutatnak, hogy a fenyegetés megtörtént, Márki-Zay pedig semmit nem tudott felhozni a saját védelmére.

"Másodfokon a bíróság a sajtótermékeknek adott igazat, azzal érvelve, hogy SzT-nek nem volt oka hazudni a fenyegetésről, ebből következően az biztosan megtörtént"

Nem ez volt az egyetlen indok.

2021. dec. 8. 08:10
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
2 Ha Orbán sem jobb, de tőle akarnak az emberek szabadulni, akkor miért egy olyanra kéne váltani, aki ugyanolyan, mint ő?Eddig ennyit tudunk róla, hogy semmivel nem különb Orbánnál, sőt.El sem tudom képzelni miket művelne, ha megválasztanák.Már most úgy beszél, mintha az övé lenne az ország.Ijesztő kilátások.
2021. dec. 8. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
5 Ha az összes körülményt számításba veszed, amire a bíróság hivatkozott és felcserélnéd a szereplőket(mintha Márkit fenyegették volna meg), akkor is így gondolnád?
2021. dec. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

#5. "Jól értem, hogy lényegében a következő történt?"


Neem, itt valójában az történt, hogy egy gyakoris kommentelő lebuktatta a másodfokú bíróságot, mert jobban meg tudta ítélni az ügyet, és természetesen kicsit sem elfogult MZP irányába. :)) "Jól értem?" :)

2021. dec. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 én mindenkivel a maga szintjén beszélek. egy iylen alak mint te, kb ennyit ér.
2021. dec. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!