Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen motivációk alapján...

Milyen motivációk alapján veszed fel az oltást?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 15:28
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
37%
az motiváljon mindenkit hogy majd felveheti a következőt is
2021. dec. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
59%
mert különben kirúgnak és olyan gyökér vagyok, hogy nem tudok új állást kelvezni, ezért inkáb megmérgeztetem magamat.
2021. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
42%
keresni*
2021. dec. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
41%

A közvetlen környezetembe tapasztaltak alapján.

Van aki nem kapta meg, mert pl. még nem került sorra, és sajnos nem élte túl.

De sok van aki, nem oltatta be magát, köztük kevesebben voltak azok akik elkapták, és enyhébb tünetekkel estek át rajta.

Míg akik beoltatták magukat, azok közül csak 1 -et ismerek aki elkapta, de ő is könnyebben túl volt rajta.

DE én influenza ellen is beadattam. 😊

2021. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
63%

Semmilyen, mert felvenni a pulóvert szoktam.


Beadatni, azért adattam be, mert élettársam asztmás, nem szeretném megfertőzni, jómagam pedig igencsak hajlamos vagyok a légúti megbetegedésekre, és ha esetleg kovidos leszek, nem szeretném, ha földi pályám egy lélegeztetőgépen érne véget.

2021. dec. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
62%
Épp elég ismerősöm halt meg a covidban és alap betegségem is van inkább beadattam
2021. dec. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
80%

#24 -es vagyok.

Azt azért hozzá teszem, hogy szomszéd nő nem oltatta be magát, a család többi tagja igen. Ő nem kapta el, de mindenki mást a családjában ledöntött.

(Bár hozzá edződött évek alatt, mert 20 éve takarító a megyei kórházban, csak azért nem kötelező neki, mert külsős cégen keresztül az pedig nem tette kötelezővé.)

2021. dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
55%
8) elég utánanézned hogy pl mennyi asztmás van nálunk.
2021. dec. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
85%
9) száz éven felüli személy is kigyógyult belőle akkor amikor még nem is volt oltás.. nehogy azt mondd hogy ez normális,hogy erősebb az immunrendszere mint egy 30 évesnek.a lakosság hány %-a van tisztában az egészségi állapotával, mennyien járnak teljes kivizsgálásra? legalább erre válaszolj.
2021. dec. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Mi folyik itt?Ő elvileg egészséges hiszen élsportoló volt.bár sok élsportoló küzd asztmával,ez nem titok,gyógyszert szednek rá amit be is kell jelenteniük mert doppingnak minősülne.

2021. dec. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!