Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Büszkeség nemzeti, keresztény...

Büszkeség nemzeti, keresztény hazánknak a videón látható hűséges, kersztény, nemzeti Fideszes férj tevékenysége?

Figyelt kérdés

[link]


Nemzeti, keresztény, Fideszes, hűséges férj olimpikonunk jó formában végzi férfiúi feladatát. Általa híres hazánk.



2021. dec. 6. 13:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, Fideszesként büszke vagyok rá és továbbra is rájuk fogok szavazni.
Nem, szégyenletesnek tartom hazámra nézve, ezért is fogok a Fidesz leváltására szavazni.
13 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az nem baj ha egy férj vagy feleség hűséges, az sem ha keresztény.
2021. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudtam, hogy a Fidesz ilyen nagy es kemeny!? :))) Persze, hogy rajuk szavazok .... Rocco Orban a Kiraly!!! :DDD
2021. dec. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Nyilván akinek a liberalizmus tetszik az majd arra szavaz.

Ez a demokrácia.

Aztán nyer aki több szavazatot kap és kész.

2021. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Ezek szerint te magad vagy 'emard_benton' !!! :))) ... (lebuktal!?!?!?)
2021. dec. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
37%
Az csak rólad állít ki szegénységi bizonyítványt, ha szerinted erről híres Magyarország.
2021. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Félrekúrt, lebuktatták, lemondott, kilépett.

És Gréczy? Jakab? A drogos újpesti mszp-sek? Che katka? A kamus Korózs? A bűnöző dk-s ügyvédetek?

2021. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

5-ös Más országok politikusairól nem igen találhatóak ilyen felvételek az interneten. Főleg nem olyan országok kormányának politikusairól, ahol a kormány nemzeti, keresztény, családbarát.

Nap, mint nap ömlik az LMBTQ propaganda az M1-en, miközben Szájer Daddy a belga rendőrök elől menekül az ereszen lecsúszva. Már megint az a fránya Brüsszel.

Nekem ugyan nem az ügyvédem semmilyen DK-s. A TE pénzedet is ugyanúgy ellopják és jachtozgatnak belőle, amíg dolgozol.

2021. dec. 6. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Szájer is lemondott. Még azelőtt, mielőtt kipattant az ügy. Példát vehetnének róla a kedvenceid.

A pénzemért ne aggódj, az utóbbi 10 évre nem lehet panaszom, előtte viszont igen. Úgyhogy ha rajtam múlik, a következő 20 év a fideszé.

2021. dec. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Godaime ***** válasza:
Annyira hülye és értelmetlen ez a kérdés. Miért lenne ez szégyenletes? Nem vagyok fideszes, de valakit egy ilyen semmiségért nem tudnék elítélni.
2021. dec. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!