Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem szórják tele a...

Miért nem szórják tele a csapvizet COVID vakcinával?

Figyelt kérdés
Most nagyon sok bajt okoznak az oltásellenesek. Nem akarják felvenni a vakcinát, amivel veszélyeztetik az oltottak életét. Viszont van már tablettában oltás. Miért nem porítják el és szórják meg az ivóvizet, mint fluoriddal. Kevesen tudják, hogy fluoridozzák az ivóvizet, ezért van kevés fogszuvas ember

2021. dec. 5. 16:45
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
73%
Nyugalom, a szennyvízben már réges rég kimutatták a kovid örökítőanyagot. Csak idő kérdése hogy a természet körforgásával belekerüljön a csapvízbe.
2021. dec. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Senior Séf ***** válasza:
80%

"Kevesen tudják, hogy fluoridozzák az ivóvizet, ezért van kevés fogszuvas ember"

Na, pajti, le vagy maradva egy brosúrával. A fluorid már régen kiment a divatból, és nem hogy védte volna, hanem határozottan ártott a fogzománcnak. Mint ahogy a réz szerelvényeknek is.

2021. dec. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
11 nyugton sokkal jobban fluoroznak mindent. A kr vizet is hehe
2021. dec. 5. 17:24
 14/29 anonim ***** válasza:
69%

#14 nem érdekel a Fluorid.

Az eredeti kérdésed gondokodtatott el, és arra találtam is egy megfelelő megoldást. Te aztán rávilágítottál mégegy dologra, és most már arra is találtam megoldást. Tehát ilyen szempontból ha mától elkezdek csak külföldről származó palackozott ásványvizet használni étkezésre, azzal kikerülöm a terved.

2021. dec. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
A palackozott vizet szerinted nem fluorozzák? Nem tennének bele oltást? Laikus vagy a nagy játékban 😂
2021. dec. 5. 18:15
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
#16 attól függ melyik országban készül. Ha csak a mi országunk csinálna ilyet, akkor a többi országban palackozott vízben nem lenne oltás.
2021. dec. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
88%

De milyen tabletta?


Ne akard már nekem bemesélni, hogy létezik egy tabletta amit ha beveszel akkor legalább fél évig védett vagy a koronavírus ellen.


Ha létezne ilyen akkor az összes vírus ellen ezt priorizálnák, mert egyszerűbb mint az oltás.


Itt valószínűleg arról van szó, hogy van egy tabletta amely ha ledönt a koronavírus okozta betegség, az orvos saját felelősségedre felírja és beveheted abban reménykedve, hogy csökkenti a panaszok súlyosságát.

2021. dec. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
93%

"Nem akarják felvenni a vakcinát, amivel veszélyeztetik az oltottak életét."

Ezt azért gondold már át baszki. Miért oltattál? Hogy védve legyél. Védve vagy. Akkor mitől fosol? Nem veszélyesek rád nézve az oltatlanok, ha te védve vagy. 😄 Fuck logic. 👏

2021. dec. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

18 "Ne akard már nekem bemesélni, hogy létezik egy tabletta amit ha beveszel akkor legalább fél évig védett vagy a koronavírus ellen."


Nem én mondom. Kitudja milyen chip vagy nanobotok vannak benne. [link]


Ha viszont folyamatosan azt iszod, akkor nem kell neki csak egy napos hatékonyság is😂

2021. dec. 5. 19:33
 20/29 anonim válasza:
100%
Szia! Bátyám gyógyszerésznesk tanul, és fel tettek ugyan ezt a kérdést az egyik professzornak, es o azt mondta, hogy azért mivel a vakcina csak a vérben hozzá ki a hatását.
2021. dec. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!