Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormányok/virológusok...

A kormányok/virológusok átvertek minket ezzel a Covid oltásokkal?

Figyelt kérdés

A legutóbb lecsengő hullámnál májusban, amikor elkezdték az oltásokat beadni, pöffeszkedve dícsérték maguk, hogy milyen jó hogy kínai vakcinát is vettünk európában még mindig járvány van. Orbán kijelentette, hogy "véget ért a járvány az oltatlanoknak". Azt mondta, hogy a járvány ért véget, nem a hullám. Járványt mondott és ezt mondták a virulógusok is mind.



Azt mondták elértük a nyájimmunitást, Nincs több oltásra szükség. Ajándékoztak is valami noname országnak. Erre most visszajött a covid és sokkal több áldozatot szed mint eddig valaha. Az új fertőzöttek napi száma rekordokat döntöget három hete. A kormányos, virológusok pedig már csodás módon elfelejtették hogy mit is mondtak és ugyanazokat a "hasznos" oltásokat propagálják, aminek olyan mellékhatásai vannak hogy a pajzsmirigyeseknek begyullad tőle hónapokra a pajzsmirígye és újból be kell állítani a gyógyszer adagjukat pl



2021. dec. 5. 14:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Így van 10-es és nincsenek emberek zsarolva és diszkriminálva

Pl nem látogathatod meg a szeretted ha nem vagy beoltva.Wtf?Ezek normálisak??

2021. dec. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Bírom, hogy mindenki elfelejti, hogy ez egy másik mutáns, mint a 3.hullámban. Nem lehet, hogy simán csak gyengébb, kisebb halálozási rátával?

Ja, nem bocs. Mindent IS az oltásnak köszönhetünk 🙄(Arról már ne is beszéljünk, hogy jóval többen átestek rajta, mint a járvány elején és köztük nyilván szép számmal akadnak olyanok, akiknek VALÓS védettségük van.)

2021. dec. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Mind a pénzről szól, gyógyszeripar kéri 3-4 oltás/fő/év kell majd ezentúl.

Én 2017ben is durva influenza járvány volt, én se egyetemen se sehol nem láttam se maszkot, se kézfertőtlenítőt nem láttam. Amúgy érdekes tavaly ilyen halálozási, fertőzési adatok mellett le lett zárva minden most meg a kutyát se érdekli a vírus. Én úgy látom itt felülről irányítja a világot a gyógyszermaffia.

2021. dec. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Rájöttek a nagy átverésre, a gyógyszeripar évi 3-4 oltás/fő arányt akar, és erre készítették fel a befektetőiket.
2021. dec. 6. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
74%
Biztos ,hogy itt nincs rendbe valami! A szakértők egymással ellentétesen nyilatkoznak ,sőt van amelyik magát cáfolja. Ez azért van ,mert felmondják a szöveget,de mivel tudják az igazat is így van ,hogy elfeledkeznek magukról és néha azt is elköppintik. És igaz! A halottak száma évek óta nem volt ilyen kevés! Görgessetek le a Magyar grafikonig a linken. Látni fogjátok jóval kevesebben haltak meg a negyedik hullámban. [link]
2021. dec. 7. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%
Hazudsz vagy túl buta vagy ahhoz, hogy értelmezd az adatokat.
2021. dec. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!