Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánynak miért kell elhallga...

Kormánynak miért kell elhallgattatni oltáselleneseket?

Figyelt kérdés
2021. dec. 2. 13:53
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
30, azt sem tudod elmondani mi az az immunrendszer :D
2021. dec. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
92%
Mindig csak azt kell elhallgattatni akinek az igazát félsz, hogy meghallják a te hazudozásaid mellett!
2021. dec. 2. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Szomorú hogy meghalt sajnos az ismerősöd, de ettől miért kéne kötelezővé tenni az oltást? Mindenkinek saját döntése kell hogy ez legyen. Úgy tudom még nem élünk diktatúrában.
2021. dec. 2. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
Nincsenek elhallgattatva, tele van velük a net, még a kormány által működtetett Koronavírus Tájékoztató is.
2021. dec. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:

33.

Nem mondtam, hogy kötelezővé kéne tenni. Egy másik hozzászólónak, nem volt oltva és elhízott volt, de ezért még nem kellett volna egy erősebb nátha, köhögés kombóba megjalnia. Egy ok lenne arra, hogy kötelező legyen, talán az, hogy az ellátó rendszer tudjon végre működni, tudják kezelni a többi betegségben szenvedőket, fellélegezzen az egészségügy. Az oltatlanok olyan szinten nincsenek elhallgatatva, hogy konlrétan az egyik idióta ismerős, most olyan videókat oszt meg, ahol azzal riogatnak, hogy az oltottak fognak meghalni.

2021. dec. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
5nek üzenem: ha a kormány csak a pénzedet akarja, akkor is jó neki, hogy élsz, mert dolgozol, következtetésképp: több adó folyik be nekik
2021. dec. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 simad ***** válasza:
Szerintem a WHO eladta magát
2021. dec. 9. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!