Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egyetértesz Várkonyi Andrea...

Egyetértesz Várkonyi Andrea érzékeny társadalmi elemzésével bizonyos állami munkakörökkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

„Néhány éve bementünk egy közintézménybe, és amikor kijöttünk, Nóri azt kérdezte: anya, miért ilyen szörnyen unott arccal ül itt mindenki? Mondom: édes kicsim, azért, mert egész életükben nem csinálnak mást, mint iratokat tologatnak ugyanazzal a három emberrel összezárva egy ronda hivatalban, nagyon kevés pénzért. Mondom: de jó, hogy észrevetted! Látod, nem azért papolom, hogy tanuljál, mert mindenáron nevelni akarlak, hanem azért, hogy felnőve majd dönthess úgy, hogy te nem egy hivatalban akarsz ülni.”


[link]


2021. nov. 23. 08:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
86%

nekem ez tetszik,

"Várkonyi Andrea úgy alszik Mészáros Lőrinc mellkasán, mint egy kisbaba":))

2021. nov. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek, jó lenne jobban megfizetni őket, mondjuk LÖLÖ segíthetne rajtuk.
2021. nov. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

Ez a nő sokkal jobban járt volna, ha csendben marad, és nem teszi ki magát meg nagyobb pofonoknak. Én mindent elhiszek, amit mond, de azt nem, hogy boldog lenne. Ezért kell kénytelen kelletlen állandóan bizonygatni.


Én két multi között dolgoztam állami hivatalban, és élveztem. Tetszett a feelingje. Csak épp a bér nem megfelelő. De.. Ez nem az állami hivatalnok hibája talán azt hiszem.


Ez a nő egyre nagyobb csalódas.

2021. nov. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
83%
Bochkornak jó előérzete volt, nem vette feleségül és külön-kasszán éltek. Várkonyi elköltözésekor semmin nem kellett osztozkodni, csak a gyerek láthatásában állapodtak meg, és persze a kislány tartásdíjában.
2021. nov. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az "aranyásó" egyének, valahogy egyből meghülyülnek, amikor a zsebükbe érzik a lővét. Vajna Timi is azonnal megmarhult. Most meg ez a nő is.
2021. nov. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

Az a kislány most 14 éves. "Néhány" éve tizes évei elején járt. (vagy még ott sem) Kevésbé életszerű nekem, hogy egy kisgyerek ezzel foglalkozik egy hivatalban.

De amúgy sem értek vele egyet.

Régen mi is mondtuk a gyereknek, hogy tanuljál, ha nem akarsz egy kukáskocsi hátulján 'lobogni'. Ma már ilyet se mondanék, azt a munkát is el kell végeznie valakinek. És hát igen. Ő aztán egy túlképzett, intelligens társat választott magának. A gyereknek egyértelmű példakép, hova lehet sok tanulással eljutni.

2021. nov. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
95%

Tény és való, hogy mentálisan és morálisan kisiklott a nő. És félő, hogy a kislánya is ki fog.


Nekem is ennyi idős lányom van, elég komoly volt kisebb korában is, de valahogy nekem se életszerű, hogy egy tíz év körüli gyereknek ez a kérdés megfogalmazidik a fejében. No comment.

2021. nov. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

30 évesen már második diplomával hamarosan a zsebemben szívesen dolgoznék állami hivatalban is, ugyanakkor félek a toxikus légkörtől ami ott vár.


Ugyanis dolgoztam már két egyetemi képzés mögött közfoglalkoztatottként, vagyis közmunkásként, így alakult az életem akkoriban, hogy második szakmai képzéssel párhuzamosan ezt csináltam. Így beleláttam ebbe is: Egyrészt paranoidok az emberek, másrészt meg engem hibáztattak a munkátársaim hogy ide jutottam. Aztán volt aki azt állította, hogy azért nem teszek úgy mintha dolgoznék, mert valójában a városházáról vagy a kormányhivatalból küldtek oda, hogy kémkedjek... én meg csak elképedve néztem, hogy mi van?

2021. nov. 23. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
18, sajnos a közigazgatási munka nem nyerte vissza régi helyét, viszont fölerősödött a furkálódás, a felettesek felé a besúgás. Nem ritka a hibáztatás, valamint a "ha nem tetszik, el lehet menni!" vezetői hozzáállás.
2021. nov. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%
Amúgy én így 27 éves korom óta, mármint mikor párszor a fővárosban éltem, egyszer másfélévet, máskor meg pár hónapot a COID miatt, van pár inyemre való munka, pl a statisztálás, lehet néha borzasztóan rosszak a forgatások, de mégis jók sok szempontból mert néha sok pénzt kerestem ezzel, meg jófej új emberekkel ismerkedtem meg...
2021. nov. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!