Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az összefogás még propagand...

Ha az összefogás még propagandában sem tudja verni a fideszt akkor mit várjunk tőlük kormányzás tekintetében ?

Figyelt kérdés

Szegény ember aki még ígérni sem tud. Az összefogásnak először az ígéret háborút kell megnyernie ha kormányozni akar. Sajnos ez van erről szól a választás, meg kell venni a válaszót kilóra.

A választók nagy többsége nem racionális hanem érzelmi alapon hozza meg a döntését.

Egyenlőre úgy látom hogy ebben a versenyben az összefogás vesztésre áll. Most létrehoznak valami választási tanácsot. Ha ezek sem szedik össze magukat akkor bukják a választást és teljese joggal mert aki nem tud megszervezni egy győztes kampányt az ne akarjon kormányozni.


2021. nov. 23. 00:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

"Ne is a propagandahazugságokban versenyezzen az állampárttal."


Pedig abban kell versenyezni mert arra van igénye a választónak. Lehet hogy neked nincs de azoknak az egyszerű lelkületű szavazóknak akik majd eldöntik a választást erre van igényük. Számukra ez is egy valóságshow, csak nem mobilon szavaznak.

2021. nov. 23. 13:08
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Az emberek miert félnek ennyire a valtozastol? Sztem igenis szukseges 12 ev utan hogy ne ugyanazok a kivenhedt parttitkarok iranyitsak az allamot, lopjak szet az orszagot. De miert kell ennyire kozonyosnek lenni es inkabb a Fideszre szavazni? Csak azert mert Dobrev ferje Gyurcsany?


Sztem igenis megerdemli az orszag a valtozast jövőre. Remelem sikerul kormanyt valtani.

2021. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A DK és az MSZP is tele van kivénhedt párttitkárokkal.

Akik meg fiatalabbak azokban is benne van a kivénhedt párttitkár szemlélet.

Nem a változástól félnek az emberek hanem a bizonytalanságtól. Nem hiszik el hogy az összefogás meg fogja valósítani az ígéreteit. Nincs egyetlen politikusuk sem aki mögé önként és dalolva felsorakoznának. A többség felsorakozik de fogcsikorgatva ha nem az ő kedvence indul a körzetben.

2021. nov. 23. 14:04
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl MZP ebbol a szempontbol nagyon vallasos, se csalad parti. De erzem hogy ő eleg sok Fideszbol kiabrandultat meg tud majd mozgatni. Szoval en bizom benne hogy nyerni fog.


Ha pedig az ellenzek 4 ev alatt nem tud letenni az asztalra, az emberek ugyis visszaszavazzak a Fideszt, ilyen egyszeru. De kosoznom szepen, a Fidesz politikajabol nagyon is elegem van. Es okkal koltoztem el iden osszel az orszagbol.

2021. nov. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!