Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok az Alapjogokért...

Mit szóltok az Alapjogokért Központ új kezdeményezéséhez, ehhez a híradóhoz, amely lerántja a leplet a baloldalról?

Figyelt kérdés
[link]
2021. nov. 22. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mert a baloldal olyan rossz lenne, csak nem.
2021. nov. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Király.
2021. nov. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
24%
Ezeket betonnal kéne takargatni 1méter vastagon,nem lehúzni róluk akár mit is.
2021. nov. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Aki az Alapjogokért Központot, a fideszpropaganda 827. szócsövét komolyan veszi, sikeres ember nem lehet.
2021. nov. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%

Amint megláttam ezt a hiteles forrást....nem olvastam el,de gondolom,mi áll benne..

Az alapjogokért központ....na arról is lehetne írni pár sort,de nem tennék ki az ablakba.

2021. nov. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom Gyurcsány/Soros/Brüsszel a végkövetkeztetés.

Ásít.

2021. nov. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5 "Amint megláttam ezt a hiteles forrást....nem olvastam el,de gondolom,mi áll benne.."

Így vagy te mindennel. Nem érdekel a valóság még véletlenül sem figyelsz oda arra amit neked mondanak, még megzavarna abban amit elképzeltél.

2021. nov. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Elég érdekes dolog képzeletnek nevezni az igazi valóságot.

A fidesz és hívei vannak kb 2-3 millióan.A többi magyar,sőt,jóformán az egész világ az nem számít.Csak a fidesz mindenek felett.

Tudod,aki ezt a sok mandíneres fasadékot benyalja,az sem banná,ha viktória ott a helyszínen venné el a gyerekétől az utolsó falatot.Masnap rohanna a fideszre szavazni.Gratulálok!!

Na ennyit erről.

2021. nov. 23. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!