Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A koronavírus járvány veszélye...

A koronavírus járvány veszélyességét megkérdőjelezők mivel magyarázzák a 2. és 3. hullám idején kiugró összhalálozási adatokat?

Figyelt kérdés
Ezekben a hetekben körülbelül 50%-al többen haltak meg Magyarországon , mint a pandémiát megelőző évek hasonló időszakához képest.

2021. nov. 22. 12:36
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
80%

10.


Ezekben a hetekben annyian halnak meg, amennyit fent akarnak.

Érdekes mód, arról nem beszélsz, akik azért haltak meg, mert nem kaptak ellátást.

2021. nov. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 Godaime ***** válasza:
13%

7/


Van a főáramú tudomány, ami az orvosok, tudósok és szakemberek 99%-át képezi, aztán van az a maradék 1% kisebbség akik a leghangosabban tüntetnek ellene, persze mindenféle bizonyíték nélkül. A koronavírus kérdésében pedig a fááramú tudomány megegyezik és nem vitatkoznak semmin.

2021. nov. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
0%

12.


Az a baj, hogy amikor előveszem a statisztikát, ami nyilvánosságra van hozva, akkor hirtelen nagy a csend.

Vagy idebüfögsz valami tudománytalan hülyeséget.

2021. nov. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:

11#

Én az összes elhunytról beszélek ebben az idoszakban

2021. nov. 22. 13:22
 15/29 Godaime ***** válasza:
0%
Lássuk azt a statisztikát akkor.
2021. nov. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

Most már nem a koronavírus veszélyességét kell megkérdőjelezni, hanem az oltás, meg úgy bárminek a hatékonyságát. Senkit nem zavar hogy ugyanazok - sőt, rosszabb - számok vannak mostanában mint 1 éve amikor még nem volt oltás?


Elvileg 60+% be van oltva nemde? Akkor 0% volt oltott...


Példa:


2020. november 13. 5096 fő fertőzött, 99 beteg

2020. november 16. 6495 fő fertőzött, 93 elhunyt

2020. november 17. 5203 fő fertőzött, 91 elhunyt


2021. november 12. 8370 fő fertőzött, 116 elhunyt

2021. november 16. 5323 fő fertőzött, 165 elhunyt

2021. november 17. 10 265 fő fertőzött, 178 elhunyt


Ja, mert itt ez a híresen fertőzőképes delta mutáns igaz? A következő lépés mi lesz...?

2021. nov. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Godaime ***** válasza:
0%

Nem tudom honnan vetted ezeket az adatokat, van forrás?

Ha nincs, ha van, erre a válasz igen egyértelmű. Egyre több és több ember van kitéve a vírusnak. Jelenleg nagyjából 255 millió eset van számontartva ( a vírus kezdetétől számítva ) 2020-ban ennek csupán még a fele volt. Tehát ha be is van oltva az emberiség 60%-a ( ami ugyebár nincs, nagyjából 45-50% köztt van az oltottak száma ), még akkor is bő 3 MILLIÁRD oltatlan emberke járkál, akik veszélynek vannak kitéve.

2021. nov. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
36%

Gyerekek az a helyzet az, hogy a nyáron voltam fehéroroszországban. Miközben Európa magy része 1,5 éve már-mindig különbözö mertékben-de valamiylen szinten le van zárva, meg korlátozások vannak a vírusra hivatkozva, Fehéroszroszágban nem votl semilyen korlátoza´s, se lezárás, Lukqaschenko megmondta igyenek az emberk vodkát a vírus ellen. Belemagyrázhattok, hogy Lukascheko hamisítja a Covdi stiatisztikákat,d e idöközebn eltelt 1,5 év amióta van vírus hsitríria Feheorororoszországban learások nélkül:

-Nem fekszeneka holtestek az utcákon,a kórhazák, az disösek othonak mentén halmokban

-nem halt ki a népsség fele( És lássunk csodát, méga 69 év felettiek/nyugdíjas korosztály se halt ki, akikre a corona legveszélyesebb)

-Nem szenved a munkaképes korosztály/nem lett munkaképtelen tömegesen a cocid szövödményitöl ill. a poszkovidtól

2021. nov. 22. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Én a magam részéről azt tudom, hogy 3 hete egész héten egy 10 négyzetméteres irodában dolgoztam egy kollégámmal, a következő héten meg továbbképzésre mentem egy másikkal, 2×6 óra közvetlen egymás mellett. Ők mindketten otthon vannak (enyhe lefolyású) COVID-dal, nekem meg dipla negatív PCR teszt és 0,2916-os értékű antitestteszt. Vagyis vagy az összes tesztem fals negatív és csak tünetmentes voltam, vagy teljesen inkompatibilis a szervezetem a vírussal és még ilyen kitettség mellett is képtelen vagyok elkapni.
2021. nov. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
74%
Nem az a kérdés, hogy veszélyes-e, hanem hogy kire. Attól még, hogy már marketing célból nem teszik hozzá, hogy "idős, krónikus beteg", attól még döntő többségben továbbra is olyanok halnak bele, akik abba is belehalnának, ha rájuk szállna egy légy.
2021. nov. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!