Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Igaz lehet hogy aki nem...

Igaz lehet hogy aki nem oltassa be magát meghal? Amit a politikusok mondanak?

Figyelt kérdés
Orbán ezt mondta péntek reggel. Ezt érdekből mondta hogy kérjék a vakcinát vagy ez a valóság?

2021. nov. 21. 10:35
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
37%

Kérdező

Orbán NEM ezt mondta!

Azt mondta hogy akik nem oltatják be magukat azok életVESZÉLYBEN vannak. A vírustól.

Ha bemész az autópálya közepére, ott tök mindegy be vagy-e oltva vagy sem, el fognak gázolni és meghalsz. De itt nem erről van szó.

HA megfertőződnek az emberek akik nincsenek beoltva akkor számukra sokkal veszélyesebb a vírus és nagyobb a kockázata annak, hogy belehalnak, mint azoknak akik nincsenek beoltva. Ez csak egy NAGYOBB KOCKÁZAT és nem azt jelenti hogy nincs beoltva = meghal.

Már ha nem arra a meghalásra gondolunk, hogy mindenki meg fog halni egyszer, mert az ellen amúgy az oltás sem véd meg senkit.

Kérdező, én átestem a tavalyi verzióján is ennek a kovid vírusnak meg az idein is és nagyságrendekkel rosszabb volt a mostani. Pedig most már az immunrendszerem az első fertőzés alatt is megismerte és ellenanyagot termelt, meg a két oltásnál is. Úgy látszik az az 5-6 hónap ami a legutóbbi oltás óta eltelt az pont a szakértők szerint mondottak szerint már túl hosszú volt és elkaptam újra. Viszont mint láthatod túléltem. Az oltások nélkül gyanítom nem sikerült volna. Tényleg nagyon rossz volt.

Erről beszélt Orbán.

2021. nov. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
41%

"Még az oltás ellenesek is rá fognak arra jönni,hogy vagy beoltják magukat vagy meghalnak."


Jóhiszemű leszek..Szegény ember el van fáradva már.Ezért egy kicsit rosszul fejezte ki magát.Bizonyára ezt akarta mondani:


Még az oltás ellenesek is rá fognak arra jönni,hogy vagy beoltják magukat vagy nem. De mindenképpen meghalnak.

2021. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
33%

21


Pedig de.Bizony ezt is mondta.Szó szerint idézem:

"De a végén mindenkinek be kell oltania magát.Még az oltás ellenesek is rá fognak arra jönni,hogy vagy beoltják magukat vagy meghalnak."

[link]

2021. nov. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
36%
A kórházakban fekvők 90-95%-a nincs beoltva, ergo Orbánnak abban igaza van, hogy aki nincs beoltva, nagyobb eséllyel jut kórházba vagy tepsire. Azonban ez mellett 3,5%-os a halálozási ráta Magyarországon, a halottak, több mint 92%-át a 65+ korosztály adja. 998.488 beazonosított fertőzöttből pénteken 837.584 felépült.
2021. nov. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
56%

24-es!

Hazudsz kuvasz!

Megmondta a gulyás geri a kormányinfón, 50-50 az oltottak aránya a kórházakban.

2021. nov. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
57%
Persze hogy meghal. Senki sem örökéletű. De ahogy elnézem most a dolgok alakulását, az oltottak sokkal hamarabb fognak meghalni.
2021. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
68%
Igen, mert nemsokára hoznak egy olyan törvényt, hogy aki nem oltakozik, azokat kivégzik.
2021. nov. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
39%
Politikusok már csak tudják. :)
2021. nov. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
43%
#25 Gulyi Geri azt is mondta, hogy 47 ezer forintból tisztességesen meg lehet élni. Gulyi Geri egy bohóc!
2021. nov. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
42%
Én az elmúlt 2 évben már 42-szer meghaltam, és köszönöm, jól vagyok.
2021. nov. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!