Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként nagyon nagy ellentmo...

Melegként nagyon nagy ellentmondás a Mi Hazánk Mozgalomra szavaznom?

Figyelt kérdés

Sajnos a Mi Hazánk Mozgalmon kívül egyetlen párt sem áll ki a kötelező kísérleti oltások ellen. Nem vagyok vírustagadó és nem vagyok oltásellenes sem. Azzal viszont nem értek egyet, hogy a kísérleti vakcina jelentené a megoldást az egyébként influenzaszerű vírusra. Átestem a Covid-19-en legalább kétszer. A védettségi igazolvány kiadásához szükséges határérték többszörösének megfelelő ellenanyag van a szervezetemben oltás nélkül. Nem szeretnék erre még ráoltatni, pláne nem többször, mivel abban biztos vagyok, hogy a 3-4 havonta történő oltások hosszú távon tönkre teszik az immunrendszert.


Viszont jelen pillanatban ott tartunk, hogy a politikai pártok közül egyedül - az egyébként homofób nézeteket valló - Mi Hazánk Mozgalomra tudnék szavazni melegként, mivel minden más párt a kísérleti vakcinák kötelezővé tételét támogatja.


35/F (meleg)



2021. nov. 19. 23:37
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
27%

1 szakértői vélemény szerintem nem elég egy konszenzusos megállapodáshoz. Ennyi erővel én is tudnék mondani nem is egy szakértőt, aki meg mást mond..minél több helyről tájékozódsz, annál biztosabb képet tudsz kialakítani magadnak, ami sokkal hitelesebb, mint hogy csak 1 szakértő véleménye alapján döntesz valamiről.

ez egyébként általánosan is igaz, nem csak ebben a témában.

2021. nov. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 anonim ***** válasza:
73%
Több ezer egészségügyi dolgozó véleményét ismerem, hiszen ők inkább elhagyták a pályát, mint hogy beoltassák magukat. Te hány víruscelebet tudsz felhozni a rettegésed megerősítésére?
2021. nov. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 anonim ***** válasza:
75%

,,1 szakértői vélemény szerintem nem elég egy konszenzusos megállapodáshoz"

Egymillió légy étkezési szokásai meg nem relevánsak. Annyira vicces hogy éppen a tekintélyhívő szcientisták azok akik állandóan a többségre hivatkoznak, mintha a tudomány alapja a demokratikus legitimáció lenne és nem pedig az igazság. A tudománytörténetben elég sok példa mutatja hogy a tudományos konszenzus általában nem több mint birkamentalitás. Mellesleg az úgynevezett szakemberek is percenként mondanak ellent maguknak és egymásnak.

2021. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
36%

én nem rettegek :D

de mivel egy rakás családtagom dolgozik vagy dolgozott covid osztályon, inkább nekik hiszek mint az olyanoknak mint te.

2021. nov. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
30%
de mindegy én nem vitatkozom veled, elmondtam mit gondolok, ennyi. egyébként is fölösleges dolog olyan dologról vitázzunk, amihez egyikőnk sem ért.. :D
2021. nov. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 anonim ***** válasza:

#32

Pár ezrelég okvos, és pár százalék egyébb eüs dolggozó hagyta ott az állását.

Most akkor az eüs dolgozóknak higgyünk, vagy mégsem, csak hangzatosan hangzik ez a pár ezres egyedszám.

2021. nov. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/52 anonim ***** válasza:
53%

,,de mivel egy rakás családtagom dolgozik vagy dolgozott covid osztályon, inkább nekik hiszek mint az olyanoknak mint te"

Jaj úristen beteg emberek vannak a kórházban mi lesz még? 🤣🤣

2021. nov. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
41%

#37

Ez tök jó, mert influenzától kezdve, a virológiai armageddonig mindíg felhothatod, mert erre mit mondjon az ember?

Igen a vírus a korházba küldi az embereket, de most nem mindegy hogy beleléptél a kutyaszarba, beletenyereltél, vagy beszakadt alattad a pöce és nyakig állsz a szarban.

2021. nov. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:
19%

Az elöző példámhoz visszatérve, a sertés pestis egy olyan vírus a sertéseknek aminek 100%-os a halálozási rátája, ami a megfulladást jelenti a szarban, a covid fostengere a derékig ér, de azért ebben tapicskolni sem kellemes.

Sajnos jópár ismerősömet vesztettem el covidban.

2021. nov. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
19%

szerintem ha te lennél azok helyett, akiknek olyan szinten roncsolódott a tüdejük hogy konkrétan inni se tudnak, mert amint leveszik az oxigénmaszkot azonnal drasztikusan romlik az állapotuk, kicsit átértékelnéd a hozzá állásod.

pont ezt írtam korábban: kevés rálátással könnyű nagyokat mondani.

én itt befejeztem a beszélgetést.

szép napot mindenkinek!

2021. nov. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!