Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán vagy MZP az elmebeteg(ebb)?

Orbán vagy MZP az elmebeteg(ebb)?

Figyelt kérdés
[link]

2021. nov. 15. 10:24
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
56%
Akkor menj végig Moolenbeckben és meglátod ott NOGO zona szinte az egész város. Este ki sem mernek menni. Már Insbrukkban sem
2021. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
34%

31 es :D


Lázárjanika rettegős videójáról beszélsz :D


A kérdés az hogy orbán elmebeteg-e. A válasz igen maga vallja be hogy enyhén skizofrén, 30 ÉVE!!!! az csak romlik nem javul.


De mondok jobbat, menj végig pécsi árpádtetőn, vagy tatabányai hatostelepen, vagy lujza utca és társai :D


Ja pintértől szöknek a rendőrök és nincs közbiztonság? Tuti ezért is brüsszelsoroslibsimigráns a hibás ha nem az lmbtq, nem is a 12 éve meglévő kormány.

A fejétől bűzlik a hal, ismered a mondást?

2021. nov. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
76%

#27!


Ne zavarjon, hogy akkor is a kontrollált letepeledésről beszélt, ahogy azzal most sincs baja. A 2000-es évek elején sem azt mondta, hogy segélyen élő bűnözőket vár.

Sikerült a cikkel alátámasztanod, hogy a 2000-es évek elején ugyanazt mondta, amit ma is mond. Köszi!

2021. nov. 15. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
100%

#32!


A kérdés az, hogy nem fogtad fel, hogy mit mondott az 1989-es interjúban Orbán vagy tudatosan hazudsz, félre akarod vezetni az emberket. (További opció, hogy olvastad valahol és gondolkodás nélkül, birka módjára ismételgeted.)


Orbán ott ezt mondja:

"... sosem voltam elragadtatva magamtól, tehát én... mindig is volt egy ilyen kicsit skizofrén hajlamom, hogy képes voltam teljesen kívülről szemlélni magamat..."


Aki ebből arra következtet, hogy Orbán azt mondta 30 éve, hogy ő orvosi értelemben skizofrén, az keresse fel kezelőorvosát, gyógyszerészét, mert krónikus Orbán-fóbiában szenved.

Egyszerűbben is megfogalmazom, hogy te is értsd: Itt te vagy az elmebeteg.



Itt megnézhető az említett interjú:

https://www.youtube.com/watch?v=tFQ9yphPsIo


Nem is értem, hogyan lehet Fekete-Nemtudom Andrást a fiatal Orbánhoz hasonlítani.

2021. nov. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
13%

"... sosem voltam elragadtatva magamtól, tehát én... mindig is volt egy ilyen kicsit skizofrén hajlamom, hogy képes voltam teljesen kívülről szemlélni magamat..."


Az eleje kissebbségi komplexusra utal amivel pl hitler és napóleon rendelkezett. Meg is látszik rajta ez a kóros dolog.


"mindig is volt egy ilyen kicsit skizofrén hajlamom" A skizofrén nem kívülről tekint magára tehát nagyon narancsnak kell lenni ha valaki ezt akarja belemagyarázni.

2021. nov. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
5%

#35 Értem hogy nagyon próbálsz belemagyarázni valamit, de nem fog sikerülni. Egy beteg ember soha nem mond ilyet magáról, mert a beteg ember mindig meg van arról győződve, hogy teljesen rendben van az elmeállapota.

A szöveg pontosan azt jelenti ami le is van írva: "képes voltam teljesen kívülről szemlélni magamat". Nem azt mondta magáról, hogy skizofrén, más sem mondta ezt magáról, ellenben nagyon pontosan elmondta hogy mire gondolt - megismétlem - "képes voltam teljesen kívülről szemlélni magamat".

Nevetséges ahogy próbálsz ebből valami mást kihozni, miközben ez pontosan az ellenkezőjét mutatja annak amit erőltetsz. Egy egészséges ember önértékelésének magas szintje az amikor képes önmagát reálisan megítélni és ehhez kissé kívülről szemlélni, mintegy más szemével nézve és nem ahogy ő hiszi magáról. A pedagógusoknál külön fejleszteni kell ezt a képességet, hogy ne csak higgye magáról valaki, hogy hú ez most de jól ment és szuper voltam, vagy hogy jaj nem voltam képes semmit kezdeni az órán - hanem mintegy külső szemlélőként reálisan kell megítélni azt amilyen az adott teljesítmény vagy reakció volt.

De azért megnyugtató, hogy minden ennyire rendben van, hiszen egy 30 évvel ezelőtti félmondatos szövegbe próbálsz valamit belemagyarázni, csak hogy legyen valami okod utálni a zorbánt.

2021. nov. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
50%
Orbán.
2021. nov. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Erre gondolt:


A deperszonalizáció jellemzője a testi vagy szellemi folyamatoktól való tartós vagy visszatérő elkülönültség érzése. Deperszonalizációs zavarban az egyén általában úgy érzi, mintha saját életének kívülálló megfigyelője lenne.

2022. ápr. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!