Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik az MKKP-ra szavaznak,...

Akik az MKKP-ra szavaznak, azok a fideszre szavaznak?

Figyelt kérdés
2021. nov. 14. 19:18
A kérdező szavazást indított:
Ez így igaz!
Ez így NEM igaz!
21 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%
Nem, azok szavaznak a Fideszre, akik a Fideszre szavaznak. Miért kell ilyen hülyeségeket kitalálni?
2021. nov. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%
Igen. Pontosan.
2021. nov. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%

Fideszes vagyok, de nem gondolom úgy, hogy a Mi Hazánk az ellenzéket támogatja a jobboldali szavazatok megosztásával, ahogy azzal sem, hogy a kutyapárt a fideszt azzal, hogy külön indul. Nem hiszek abban, hogy aki nincs velünk, az az ellenzéki táborban van, mivel ez kommunista tempó.


A "szeretett ellenzékünk" mit ért el 2010 óta? Semmit. a Dk sorra begyűrte maga alá az MSZP-t, a PM-t, a Jobbikot, az LMP-t és a Momentumot, azt hirdetve, hogy csakis ők lehetnek alternatívája a Fidesznek az ország élén, pedig ha nem ragaszkodnának ehhez a tévképzetükhöz, és eltakarodnának a politikából, átadva a helyüket a kutyáknak vagy a Mi Hazánknak, akkor nagyobb eséllyel történne meg az általuk remélt kormányváltás.


Én nem vagyok kormányváltás párti, nem akarom ezt a kormányt egy MakiZaj kormányra leváltani. Szimpatizálok a Mi Hazánkkal, ahogy a kutyákkal is, de hozzám közelebb áll a Fidesz mint ők. Egy biztos: ahelyett, hogy le fideszezitek a kutyákat, inkább kezdjetek el hinni abban a demokráciában, amit folyton számon kértek a fideszen, ami ezerszer demokratikusabb mint a 2014 óta folyton összefogást hirdető ellenzéknél.

2021. nov. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
41%
Mindenki fideszes aki nem megy el szavazni a DK-ra. Mondják a liberálisok
2021. nov. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Nem, azok azt üzenik az összefogásnak hogy kapják be amit én godolok.

Az összefogás állítson vállalható tiszta kezű jelölteket.

2021. nov. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így nem igaz.
2021. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
#5: Az összefogás nem rendelkezik olyanokkal, ha tiszta ellenzékre akarsz szavazni, akkor ott a kutyapárt (ha liberálisabban gondolkozol mint a Fidesz) vagy a Mi Hazánk (ha konzervatívabban mint a Fidesz).
2021. nov. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
84%
A kutyapárt a Fidesztől veszi el a szavazatokat!
2021. nov. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem.

ők vagy a kutyákra szavaznak, vagy ha nem indulnának a kutyák, akkor el se mennének szavazni.

2021. nov. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a #9-el.
2021. nov. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!