Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meddig várat magára a digitáli...

Meddig várat magára a digitális oktatás újbóli bevezetése?

Figyelt kérdés

Az intézmények nem fogják maguktól bevezetni, csak akkor, ha az állam ráparancsol.

Mi a diákokkal már írunk alá petíciót, amit az egyetem vezetésének fogunk benyújtani.


Több, mint 100 ember meghalt ma.Nem igaz,hogy ilyen lusták a kormánytagok, kidolgozni a rendeletet az online oktatásra.Miért kapják a fizetésüket?


2021. nov. 12. 11:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

#9-es: a szívemből szóltál! :-)


De kérdem én mi van azzal, aki nem fél a haláltól, ezért az oltást sem akarja felvenni, főleg mivel már az Omega (szerencse, hogy az az utolsó betű a görög ábécében :-)) és az 5-dik hullámról olvastam valahol. Egyből az jutott eszembe, hogy ez már tényleg cirkusz, csak itt nem oroszlánok vannak, hanem bírkák, akik agymosottként, boldogan mennek a tű elé, hanyadiknál is vannak már? 4-dik? :-)


Mondom én ez a tetóváló-mániásoknak és a fakíroknak a kora! :-)

2021. nov. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
8%

#11!


Az eszedből nem is szólhatott! :)

De a sajátsából sem, hiszen a felsorolt programok sosem kötelezőek.

Valamint már egy ideje a gyerekek is olták, tehát csak a hülyes szülők gyerekei fertőznek.

2021. nov. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12: Van azért jópár szülő, aki nem járul hozzá a gyereke beoltásához.


Ebben az esetben mi is van? Amely gyerek nem lesz beoltva, suliba se kell mennie? :-)


Ki is a hülye? Hagyjukmáááá'

2021. nov. 13. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13!


Leírtam: Az oltásellenes szülő hülye.


Mivel bizonyos életkorig kötelező iskolába járni, ezért nem lehet teltiltani a sulitól.

Bár volt idejük megszokni nekik is a home office-t, tehát az intézményből lazán itiltanám az ilyeneket.

2021. nov. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
77%

#14: Úgy látom ezen a téren is nagyon fekete-fehér az álláspont, mint a politikában.


Én meg úgy gondolom, hogy vannak az életben ennél sokkal-sokkal nagyobb és aggasztóbb problémák is. Nem hiszem, hogy manapság senki sem tud másban meghalni, csak ebben a covid-19-ben, ami általában szeptemberben jön, majd júniusban elmegy szabadságra...


Részemről tökmindegy, hogy valaki beoltatja-e magát vagy sem, én ezért senkit nem tiltanék ki sehonnan sem.


De úgy látom ez már olyan, mint a négerek helyzete... :-)

2021. nov. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!