Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok arról, hogy MZP...

Mit gondoltok arról, hogy MZP brüsszeli bürokratákkal tárgyal?

Figyelt kérdés

2021. nov. 10. 09:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
MZP azt próbálja elhitetni az emberekkel, hogy micsoda befolyásos ismeretségei vannak. Előtte megnyílnak ajtók, ezzel is bizalmat keltve az emberekben irányában.
2021. nov. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekem tetszik, hogy minel elobb elkezdi kiepiteni a kulugyi kapcsolatokat. Vegre nem a tádzsik meg üzbég diktátorokkal tárgyal valaki, mint a mini napóleon. Legalabb latom, hogy o tenyleg kormanyzasra keszul, amihez unios tagallamkent fontos a szovetseges diplomaciai irany.
2021. nov. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Andizsuzsi ***** válasza:
70%

"1. miről tárgyalnak külföldi politikusok egy negyvenezres lakosságú város polgármesterével és minek?"

Nyilván te is tudod, de azért leírom. Az ellenzék miniszterelnök jelöltjével tárgyalnak. (gondolom ezek inkább csak tapogatódzó beszélgetések)


"2. ki az aki ezalatt Hódmezővásárhelyen elvégzi a polgármester munkáját?"

Azt, hogy MZP a szabadideje vagy a munkaideje terhére ment-e Brüsszelbe, nem tudom. Gyanítom, hogy az előbbi. A munkájáról a képviselő-testületének tartozik beszámolni.

2021. nov. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
25%
Előre megy a seggnyalás...
2021. nov. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
22%
13# hú, de nagy ember ez az MZP!!!😂😂
2021. nov. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Andizsuzsi ***** válasza:
68%

"hú, de nagy ember ez az MZP!"


Ezt miből vontad le?

Nekem emberileg egyáltalán nem szimpatikus. Politikusként az, hogy készül a kormányváltásra és a kormányzásra, határozottan az. Mi ezzel szerinted a probléma?

2021. nov. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%

15#


Ez az a válasz, amikor elfogytak az érvek, de valasz nelkul nem hagyhatod, hisz serti a buszkeseged, ezert ide böfögtél valami blődséget, ami MZP szemelyet gunyolja. Tokeletes látlelet a fideszesek általános szellemi szinvonalarol. De tudom, mindjart jon, hogy en nem is vagyok fideszes.

2021. nov. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
30%

17# amit eddig tudok/ láttam/ hallottam Markiról az kb egy nagy nulla.

Ráadásul emberileg sem szimpatikus, egy egoista.

Ennyi.

Amúgy pedig az ellenzéki szavazó ismerőseimet szoktam Márkiról kérdezni... ahogy látom, ők sem tudnak igazán semmit róla, csak hát " mocskosorbán" tudod...

2021. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
31%

#17!


"Tokeletes látlelet a fideszesek általános szellemi szinvonalarol. "


"Ez az a válasz, amikor elfogytak az érvek, de valasz nelkul nem hagyhatod, hisz serti a buszkeseged, ezert ide böfögtél valami blődséget, ami MZP szemelyet gunyolja. "


Csak nálad az fideszesek helyett ballibeket, MZP helyett fideszeseket kell írni.

2021. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
40%
Orbán Viktorra szavazok 2022 ben, tzegyetek így ti is ha fel akarjátok zárkóztatni Magyarországot a nyugati szinthez.
2021. nov. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!