Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor szerint az...

Orbán Viktor szerint az oltatlanok életveszélyben vannak: ez egy vallomás a magyar egészségügy helyzetéről?

Figyelt kérdés
Magyarul aki nincs beoltva elkapja a vírust és súlyos állapotba kerül, az azért van életveszélyben mertba szétbarmolt egészségügyben, orvoshiány miatt senki nem fogja tudni ellátni?

2021. nov. 5. 17:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Akkor megdöglünk és mi a probléma?
2021. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
14%
8-as! Ne magadból indulj ki, amennyit az atv-t nézed, én a helyedben már kiszúrtam volna mindkét szemem.
2021. nov. 5. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
53%
Félt minket, ilyen egy igaza nemzetatya. 😊😊
2021. nov. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Én beoltattam magam, hogy ne legyek korlátozva utazásban, munkavégzésben, ne rúgjanak ki, ne legyek kirekesztve mint anno a zsidók. Előtte egész családon átment a vírus, 2 nap lázon kívül semmi bajunk nem volt.
2021. nov. 5. 17:52
 15/16 anonim ***** válasza:
77%
...csak azt nem tette hozzá, hogy az oltottak is.
2021. nov. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

A statisztika nem feltétlenül a szkeptikusok erőssége. Ennyi.

Mindíg lesz egy cikk, ami hangzatisan kezdődik, de a megalapozatlan, vagy ha ki is fejtik a teljes skálát, nem olvassa végig az aki nem elég alapos.

Eletveszelyben kb mindenki lehet, de 1 ezrelek mondjuk aki oda is jut. Ez Orbán független. Csak remélni tudom, hogy nem a pártpolitikai meggyőződés alapján dönt az egeszségéről az ember.

(Szerintem aki oltásellenes, az kivsit még nezzen utána)

2021. dec. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!