Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor a magyar szuperhős?

Spiderfan34 kérdése:

Orbán Viktor a magyar szuperhős?

Figyelt kérdés
Amerikaiaknak ugye ott van Pókember, Batman, Superman, japánoknak Son Goku pl. De nekünk nincsen sajátunk. Pedig Orbán Viktor is szembenéz Sorossal, Brüsszellel és az illegális migránsokkal is. Szerintem ő is hős. Szerintetek nem?

2021. okt. 31. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Van nekünk hősünk: [link]
2021. okt. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%

Legalábbis egy 10milliós kis ország miniszterelnökeként a világpolitika egyik meghatározó alakja. ez elvitathatatlan.


Pl. ma már szinte minden érintett azt teszi migránsügyben amit ő tett 2015ben.


Aki még sem az az ő baja....

2021. okt. 31. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem én vagyok az egyetlen magyar szuperhős. a Többi az csak kamu.
2021. okt. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen Orbán-féle "szuperhősökkel" van tele a Grazi Elmegyógyintézet.
2021. okt. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%

"Legalábbis egy 10milliós kis ország miniszterelnökeként a világpolitika egyik meghatározó alakja. ez elvitathatatlan."

Mivel vétózza az EU-s intézkedéseket. Különben valahol Litvánia, Bulgária szintjén lennénk érdekesek.

Tudod, Magyarország az a 30 kilós cigánygyerek, aki mindenkinek beszól, de nem verik meg, mert nagydarab bátyjai vannak. (Kína, Oroszország)

2021. okt. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Oberpotrohführer
2021. okt. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
97%
5: lényegében olyan, mint egy olyan figura, aki csak arra képes, hogy botot dugjon a küllők közé, és ettől hiszi nagynak magát
2021. okt. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!