Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szeretnéd ha lenne miniszterel...

Szeretnéd ha lenne miniszterelnök-jelölti vita Orbán és Márki-Zay között?

Figyelt kérdés
Ha nem, miért nem?

2021. okt. 29. 01:05
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
14%
Ugyanmár. Petinél nagyobb falatokat fogyaszt nasiként. És ő lenne nálatok a főfogás? Nevetséges.
2021. okt. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
80%
Hát most még, mivel megszokta a következménynélküliséget. Az ottani vitájának viszont lennének következményei: mandátumok, amikkel sokat kockáztat.
2021. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
13%
Következménynélküliség? Miről beszélsz? 12. éve az ország miniszterelnöke, a kezdettől elképesztő méretű nemzetközi szembeszéllel. Ha egyetlen aprócska fogást találnának rajta, persze valósat,már ízekre cincálták volna.
2021. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 A kérdező kommentje:

“szórakoztató lenne, ahogy Orbán megeszi Petit. Nem egy ligában játszanak, maradjunk annyiban.”


Ha ez így van, akkor miért hagyja ki ezt a ziccert a Fidesz?

2021. okt. 30. 15:36
 35/54 anonim ***** válasza:
13%

Nem tudom, kihagyja-e, talán igen, talán nem. Az én szavazatomon egész biztos nem változtat, szerintem a tiéden sem.

Egy biztos, korábban egy ilyen vita során soha nem hangoztak el olyan bicskanyitogató hazugságok, amik 2006-ban igen.

Sem Horn, sem Medgyessy nem engedett volna meg magának hasonlót. Egyáltalán nem csodálkozom, ha valaki onnantól nem kíván olyan vitába belemenni, ahol az van kihirdetve győztesnek, aki folyékonyan tud hazudni.

De abban is biztos vagyok, hogy Orbán az utóbbi 15 évben, különösen a 12 évnyi hazai és nemzetközi kereszttűzben elég sokat tanult és edződött, úgyhogy én csöppet sem aggódnék, ha mégis úgy döntene, hogy hajlandó egy ilyen mzp szintű percemberrel "vitázni".

2021. okt. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
32%
35: aki Orbántól többet és nagyobbat tud hazudni, azt már a mesehősök közt tartják nyilván!!!
2021. okt. 30. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
70%

29 - ha Orbán egy vékony hajszálnyit s lát valahol a győzelemre, akkor ott elindul!!!

Ki kell ábrándítsak: Orbánnak annyi az esélye Márki-Zay ellen nyerni, mint Kacor Királynak az Epsoni-derbin!

NULLA!!!

2021. okt. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
71%
Na jó, ha neked a 2006-os vita kapcsán ez ugrik be, akkor csak azt igazolod, hogy van az a szint, ahova nem süllyedünk. Én pl. hozzád.
2021. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
34%

37.

Atyaég... Ezt komolyan így gondolod?

2021. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 A kérdező kommentje:

35: na látod, ha másra nem, arra mindenképp jó a nyilvános vita, hogy később van mit számonkérni a vitázókon. Gyurcsányon a szavazók számon is kérték a be nem tartott ígéreteit, és megbüntették 2010-ben.


Az pedig hogy valaki percember-e vagy sem, nem a jelen hanem a jövő fogja eldönteni. Ez a minden demokratikus országban bevett jelölti vita kikerülésének elég kisstílű indoka nem gondolod?

2021. okt. 30. 16:09
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!