Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet, hogy mégiscsak Geri...

Árokpart kérdése:

Lehet, hogy mégiscsak Geri Tibor tanár úr lesz a befutó és tényleg rendszerváltás lesz még a választások előtt?

Figyelt kérdés
Azért gondolom, mert ha nem tény lenne akkor már ő is Posta Imre sorsára jutott volna. [link]
2021. okt. 19. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Már megint jössz ezekkel a Táncsics radikális balpárt féle senkikel?
2021. okt. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
XD Kész, árokpart, te menthetetlen vagy.
2021. okt. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pont, hogy pártokon felüli rendszerváltásról van benne szó. A Nemzeti Ellenállás oszlopos tagja közül ő van márcsak egyedül szabadlábon.
2021. okt. 19. 22:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Nemzeti Ellenállás?? XDDD Minek állnak ellen, a józan észnek?
2021. okt. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne hazudj árokpart,még jópár ellenálló dolgozik,például a kásler Árpád elnök úr.
2021. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mindenki hazudik, a nemzeti ellenállásból már csak én vagyok egyedül talpon. De nemsokára én is elmegyek aludni.
2021. okt. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kiárt.
2021. okt. 20. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne a befutó? Össze sem hasonlítható, ő mindössze aláírásra buzdít, állítólag 100 ezer elég és akkor állítólag a Magyar Világszövetsége egy Nemzeti fórumot állít fel.


Azt mondja nincs egyéni túlélés. Azt mondja az összes tünti a valós megoldás (aláírás) elodázása. Azt állítja volt egy nemzeti oldal,(Orvosok a tisztánlátásért) de őket Gödény félrevitte a pártalapítással.


Azt mondja térjetek észhez, ő Kambodzsában 15 évig volt békefenntartó, ahol tanúja az ország szétrombolásának és a végén azt volt, amire nem kellett volna 15 év, mert a nemzetgyűlés a kezdeteknél is megvalósítható lett volna, és egy rommávert gazdaság alatt sokkal nehezebb minden.


Szerinte, mindenki félreakarja vinni (márki is) a valódi alkotmányt kiforgatva, hogy az ne az embereknek legyen jó.


Összefoglalva. Szerinte a félrevezetők azon munkálkodnak, hogy az alkotmányozás a parlament kezében maradjon és ne a nép kezében, ami szerinte eredetileg is a nép kezében volt.


Szerintem Geri Tibor azért ilyen népszerűtlen (és még lehet, hogy igaza is van), hogy ott ül és osztja az észt.


Ez bizalmatlanságot ébreszt. Már javasoltam neki járja az országot, mint anno Drábik János.


Különben az életben nem lesz meg 100 ezer szavazat.

2021. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!