Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz bajban az ellenzék...

Nem lesz bajban az ellenzék tavasszal? A nyuggerek nagyon nem bírják Márky-Zayt.

Figyelt kérdés

A DK oldaláról jövök, ilyeneket olvastam:


"Nagyon sajnálom, hogy nem a legkormányzó képesebb jelölt nyert, és nem tudom elfogadni, hogy a 6 párt beálljon MZP miniszterelnök jelöltsége mögé, ez az egész ellenzék megcsúfolása. Baloldali liberálisként szerintem semmilyen indokkal nem lehet támogatni egy Orbánnál is nagyobb fasisztát."


"Mi a magunk részéről befejeztük a politizálást. Senki nincs és nem is lesz ezek után, aki képviselje a lecsúszóban lévő középosztály érdekeit."


"Mzp ugyan olyan mint Orbán talán még egy fokkal rosszab🤑🤑"


"Ez MZP egy öntelt beképzelt,hatalom éhes ember.Fideszes volt,az is marad!A választásokig a lelkét is képes lesz eladni a fidesznek."


"Vegyétek már észre!!! Zay=orbán."


"Hát én nem gratulálok,ez a gyökér szét fogja verni az összefogát.Rengeteg baloldali nem fog elmenni szavazni tavasszal,köztük én sem!🤮"


"Sajnos, és őszintén mondom hogy sajnos nálunk a bővebb családban kb. 10 emberről tudok aki semmilyen körülmények közt nem fog egy MZP-vel felálló ellenzékre szavazni jövőre. Sem az én családom, sem a páromé nem fog egy ilyen embert támogatni."


"Markiék elcsalták ezt a választást! Én biztos nem fogom őket támogatni!!!"


"Nem fogunk a Fidesz beépített emberére szavazni, nem kell még egy Orbán!"


Ezek olyan kommentek, amik elég jó lájk arányt kaptak, és kevés elutasító emoji-t, tehát msot ez az általános vélekedés DK-s nyugger körökben.



2021. okt. 19. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ha a fiatalok elmennek szavazni, akkor Márki-Zay Péter lesz a miniszterelnök. Ugyanis a fiatalok nagy része, őt tartja legalkalmasabbnak.


(Én is fiatal vagyok, onnan tudom)

2021. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
16%

Áprilisig sok idő van még.


Az sem lépne meg, ha ezek fideszes trollok lennének.

2021. okt. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%

Már most bajban van, és ez talán tavaszig fokozódni fog. A friss felmérésben:

Orbán 51 - MZP 41.

Mintha besült volna a csodafegyver, MZP sokakat elriaszt.

2021. okt. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
67%
Ugye tisztában vannak azzal,hogy gyakorlatilag Dobrev Klára programjára mondanak nemet?
2021. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
79%
Századvég(!!!!) szerint: "Orbán 51 - MZP 41".
2021. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

#2

Valósnak tűnő profilok voltak, a fideszes kommentelők meg ki vannak tiltva a DK oldaláról, a DK elég gyorsan lép ha tiltani kell.

2021. okt. 19. 18:41
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

"A DK oldaláról jövök"


Jó, itt hagytam abba az olvasást.


Legközelebb javaslom a Vadhajtások kommentjei alapján próbáld megbecsülni az országban lévő rasszizmus mértékét.

2021. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

#7

A Vadhajtások kommentjei alapján a Vadhajtásokon lévő kommentelők rasszistaságának mértékét lehet meghatározni.

A DK oldalán lévő kommentek alapján pedig a Márky-Zayra való hajlandóságuk mértékét. Nem az országban lévő hajlandóságot, nem a többi pártban lévő hajlandóságot, hanem a DK-szektások hajlandóságát. Vagy szerinted az ott lévő kommentek nem ezt reprezentálják? Rendben, de akkor a Fideszesek kommentelők értelmi szintjéről se tessék következtetéseket levonni a Fidesz oldalán lévő kommentek alapján!

2021. okt. 19. 19:05
 9/12 anonim ***** válasza:
69%

"Rendben, de akkor a Fideszesek kommentelők értelmi szintjéről se tessék következtetéseket levonni a Fidesz oldalán lévő kommentek alapján!"


A Fidesz-kommentelőkéről lehet, de a Fidesz-szavazókéról már kevésbé. Nyilván az ilyen felületeken a mindenkori farhátkommandó van túlsúlyban mindkét oldalon.


Bőven van idő elsősorban a DK-politikusoknak kitapogatniuk, hogy tényleg valós probléma-e az, hogy a saját szavazóik nem lennének hajlandóak elmenni szavazni csak azért, mert nem Klárika a jelölt.


Szerintem hagyni kell kidurcizni őket most 1-2 hónapig, mielőtt feléjük nézünk újra. Értelmetlen az ilyen friss sértettségeken pörögni és azoknak óriási jelentőséget tulajdonítani, amikor még 6 hónap van a választásokig.

2021. okt. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%
farhátkommandó:)))
2021. okt. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!