Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy jellemeznétek Hollik...

Hogy jellemeznétek Hollik Istvánt?

Figyelt kérdés
MZP körüli kommunikációs parádéját figyelve nem tudom eldönteni hogy Hollik István:

2021. okt. 18. 21:41
A kérdező szavazást indított:
egy kommunikációs zseni
egy gátlástalan talpnyaló
egy kezeletlen elmebeteg
egy hazájáért küzdő harcos
40 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Kiváló politikus! Mint a Fideszben mindenki! Hajrá Fidesz! Csak a Fidesz, nem kell más csak a Fidesz!
2021. okt. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=TF_tO3amDbk


Pont a vergődését néztem :D

2021. okt. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyre inkább úgy érzem hogy Hollik Gyurcsány embere, hogy ennyire hülyét csinál a saját pártjából.
2021. okt. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arcátlan, mindemellett szánalmas. Ezt most nem azért mondom, mert Fideszes, vannak olyan Fideszes politikusok, akik szerintem tehetségesek. Nincs azzal bajom, ha egy politikusnak más a véleménye, vagy olyat mond, amivel nem értek egyet. Hisz nem vagyunk egyformák. De amilyen színvonalon ő kommunikál, amiket mond, nyilatkozik, az szerintem mindennek az alja.
2021. okt. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora poén már, hogy ez a gheci mondta régen, hogy Márki Zay nem Gyurcsány embere erre meg meg kell magyaráznia, hogy miért az végül. xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2021. okt. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!