Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valaki elmagyarazza nekem...

Valaki elmagyarazza nekem erthetoen kb az elejetol h miert utalja mindenki ennyire a fideszt? En meg fiatal vagyok 20eves igy nemtudom de ugy hallottam kozeli ismerosoktol hogy elotte sokkal rosszabb volt mint most a fidesszel.

Figyelt kérdés

2021. okt. 18. 13:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
83%
Mindenki nem utálja.
2021. okt. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
16%
A médiából és a vízcsapból ömlik a szétlopta, korrupció, persze bizonyíték nélkül, de ez mégis sok embert befolyásol, ennyi.
2021. okt. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem utálja mindenki. Hiszen jelenleg a legtámogatottabb párt!
2021. okt. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
21%

Persze, hogy rosszabb volt, de mivel a sok léhűtőnek nem hozta el az alapjövedelmet még nincs ingyen lakás, így vergődnek.

Amúgy jó a Fidesz.

2021. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
23%
Aztán sokan vannak akik mindegy ki van kormányon szidják mert nekik az esik jól.😉
2021. okt. 18. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 árokpart ***** válasza:
12%
Nem utálják sok a rendszerváltás óta most élünk a legjobban. Az úgynevezett utálók csak hangok nem több. Nincsenek 500-an csak hangosak.
2021. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 árokpart ***** válasza:
9%
sőt
2021. okt. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
63%

Tény hogy rosszabb volt, de amiért utalják őket az leginkább a korrupció és a 0 iq-s propaganda, urambatyam rendszer, arrogancia. Az idősek nyelvén beszélnek, a fiatalokat nem tudják megszólítani.


Viszont ha ezek nem lennének az emberek akkor is előbb utóbb leváltanák, mert a politika, a gazdaság független a regnáló hatalomtól itthon eleve szar, amiért az aktuális kormány lesz mindig hibáztatva, legyen az bárki jobbról vagy balról.


Tehát hogy szar, szegény ország vagyunk oka az épp most a FIDESZ az egyszerű prolinak, a valóság az hogy egy másik párttal se lennénk sokkal előrébb gazdaságilag és 4 év múlva már azt szidnák habzószájjal.


Aztán vannak szektások, akik független az elért eredményektől a jobboldalt és főleg Orbán Viktort utáljak és Gyurcsány az isten, mert akkor Kánaán volt, az ilyen ember akkor is utálná a Fideszt ha egy új Svájc lennénk 2 év múlva.


Ezek a szektások öregek, a fiatalok megint egy más téma, ahogy mondtam, nem tudják őket megszólítani, egy fiatalnak ciki a Fidesz kommunikációja és

A fiatalok mindig lázadnak, 2010 előtt a baloldal volt gáz, kuruckodni volt menőbb, nagymagyarkodni, most meg forditva. Van egy réteg a szavazók közt aki meg nem is foglalkozott akkor a politikával mit tudja ő hogy milyen a másik oldal, csak azt látja hogy ennek a rendszernek milyen hibái vannak.

2021. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

hm... én 21 vagyok, és pontosan tudom mitől szar a fidesz és miért utálja mindeki

szóval vagy hülye vagy (már bocs) vagy szokásos álnaív kérdés

2021. okt. 18. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%
Mert volt már egy pár korrupt kormányunk, de ennyire balkáni maffiajellegű még sosem volt. És ez csak egy dolog: egyik sem járt a közelében sem annak, hogy így bebetonozza magát a vállalkozói szférától kezdve a hivatalokon át a média leuralásáig.
2021. okt. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!