Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péternek mi az...

Márki-Zay Péternek mi az álláspontja az lmbtq+ közösséggel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. okt. 17. 20:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

9-es vagyok, úgy látom, a lepontozás megy, pedig a valóságot írtam, utána lehet nézni. Érdemes a vele készített interjút is meghallgatni. Egy kis rész belőle:

"Márki-Zay azt is büszkén kijelentette, hogy Ő soha nem vett részt a Prideon, sőt szerinte a Pride kifejezetten botránykeltési szándékkal indult el, ami egy kereszténység elleni provokáció volt.

Arra a kérdésre, hogy ő kitűzné-e a szivárványos zászlót egyértelműen nemmel válaszolt."

[link]

2021. okt. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
89%

#11.


Nem a valóságot írtad, mert az idézeten túl azt is kijelentette, hogy a szekuláris államnak egyenlő jogokat kell biztosítania a homoszexuális és heteroszexuális polgároknak, MINDENBEN.


Így hát támogatja az azonos neműek házasságát.

Emellett azt is elmondta, hogy az Ő szemében, (mint magánember), a nem egyházi házasság nem jelent semmit.

2021. okt. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
47%

"Nem a valóságot írtad, mert az idézeten túl azt is kijelentette"

Már bocs, de attól, hogy mást is mondott, még igaz, amit leírtam. Annyit írtam le, ami rémlett nekem az eddig olvasottak alapján, nyilván nem írtam le mindent, amit mondott, de ez nem teszi valótlanná a tőle idézett dolgot. Utána találtam mást is, és le is írtam a 11-es hozzászólásban. És még biztos van más is, én ezeket találtam.

Nyilván te sem írtál le mindent, de én azért nem mondom azt, hogy emiatt valótlan, amit írtál. Az itteni hozzászólásokból szerintem össze lehet rakni, hogy mi a hozzáállása ebben a témában.

De persze, ha megnyugtat a lepontozás, nyugodtan csináljátok, én nem fogok emiatt rosszul aludni :)

2021. okt. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem csak annyit írtál.


Ezt írtad:


“ Konkrétumot szerintem nem mondott, csak annyit, hogy mivel ő keresztény, nem érzékenyítené a gyerekét mesekönyvekkel, viszont kiáll a melegek jogaiért. Ez a kiállás eddig abban nyilvánult meg, hogy leb.zizta Orbán Viktor fiát (amit úgy tudom, az LMBTQ közösség elítélt), meg a fél kormányt.”


Ez rohadtul nem igaz, mert kimondta, konkrétan hogy lenne meleg házasság és örökbefogadás.


Miért hazudsz, ha vissza olvasható a kommented?

2021. okt. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
28%

"Miért hazudsz, ha vissza olvasható a kommented?"

Nem tudom mért kell ilyen durván kommentelni. Hazudni nem szokásom, viszont tévedhetek. De ha azt írom, hogy "szerintem", akkor eleve nem értem, mért mondod hazugságnak. De ha a lepontozás meg a durva kommentelés éltet, akkor nyugodtan.

Egyébként a kérdés az lmbtq közösségről szólt, és erre írtam, hogy szerintem konkrétumot (az egész közösséggel kapcsolatban) nem mondott. Én csak melegekről szóló hozzáállásáról hallottam. Írtam is, hogy azt mondta, hogy kiáll a melegek jogaiért (a részletekbe nem mentem bele, hogy házasság stb).

Utána találtam még, hogy mit mondott a Pride-ról, meg a szivárványzászlóról, és azt is leírtam. Emellett simán lehet, hogy még sok minden mást is mondott, amivel én nem találkoztam.

2021. okt. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
26%
ez egy nyomorult hívő, mindenkit lehazugozik, annak ellenére, hogy nyilvánvaló köztudott tényeket vágnak a fejéhez
2021. okt. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!