Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb oldaliak, készültök...

Jobb oldaliak, készültök valami túlélésre, ha az ellenzék nyer? Úgy értem élelmiszer, víztartalék, területvédelem, fegyverkezés, preppet tartalékok stb

Figyelt kérdés
2021. okt. 12. 13:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Az ellenzék nem baloldali, hanem erősen vegyes összefogás. A fidesz meg nem jobboldali.
2021. okt. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
39%

Az első állítás helytálló, az utóbbi is. valóban nem jobboldali, szélsőjobb. Vagy azon túl.

A kérdésre: valami fieszes katyvasz ez? Először is ilyen "túlélésre" nem lehet készülni. Ezt csak Rákosiék hitték, nekik legalább volt némi hozzáértésük. Demizsonban akarod a vizet tárolni? Veszel még három mélyhűtőt? Röhej. Másodszor, senkinek nem kell túlélni. A "jobboldali" dolgozik tovább, ahogy eddig is. Kapja a fizetését, ahogy eddig is (aztán majd jobban). Mert ha nem, akkor ki fog dolgozni? már eddig is nagy a hiány. Ha viszont a Fideszre gondoltál, természetesen a legfőbb felelős vezetőire, nekik se kell készülniük. Hivatalból fogják megkapni. Mikor az étkezés következik.

2021. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

#2


Sőt, ha úgy nézem, az összefogásban a Jobbik, a Momentum, az UVNP és az MMM is jobboldali.

Balosnak marad a DK, a roncs mszp, és a Párbeszéd. Az LMP meg olyan se nem hal, se nem hús.

2021. okt. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

#2


Bocs, nem neked válaszoltam, csak a kérdező ideböffenete közben eltűnt a #2 helyről.

2021. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Vettem két fagyasztóládát és teleraktam farháttal.
2021. okt. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
:)
2021. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%

Kedves Honfitársam!

Én az ellenzék legyőzésére készülök. Bárki, akarom mondani Márki is jöhet!

Üdvözlettel: dr. Orbán Viktor miniszterelnök

2021. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én preppetet akarok venni. Azt sem tudom, mi az, de biztos nagyon jó valamire.
2021. okt. 12. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát, a héten levágtunk 3 disznót, vettünk még egy hűtőládát. Múlt héten fúrattunk kutat, vízszűrő holnap beépítésre kerül.

A két kutyánk mellé vettünk még 2- őt, tavaszra megnőnek, és a kerítést két hete megerősítettük szögesdróttal, valamint felszereltünk 4 dbbi fra HD kamerát.

Apám, és a bátyám vadász, a lőszer készletet megnégyszereztük.

Preppel már tavaly teleültettem az egész kertet, úgyhogy annyi preppünk van, hogy eladni is tudok belőle, csak hogy a fenti rengeteg kiadást tudjuk fedezni. 😂

2021. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Áron alul preppel kapható! Érdeklődés telefonon!
2021. okt. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!