Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter Orbán 2?

Márki-Zay Péter Orbán 2?

Figyelt kérdés

2021. okt. 7. 23:39
1 2 3
 11/26 meszike91 ***** válasza:
79%
Csak a dékások szerint
2021. okt. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 Sindelar ***** válasza:
23%
Karácsonyra szavaztam, és nagyon gáz volt MZP kijelentése. Ha MZP trollhadserege szerint nem, az újfent bizonyítja, hogy ugyanolyan avítt, begyepesedett konzervatívok, mint a fidesz.
2021. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
85%
Retteg a szekta, hogy bukik Dobrev? Megértem!
2021. okt. 8. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
A dékások szerint mindenki "fideSS" 2 aki nem DK, és mindenki Orbán 2, aki nem Gyurcsány, vagy a felesége.
2021. okt. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
14%

MZP-nek Ronald Raegan a példaképe. A DK és Márki-Zay Péter is a neoliberális gazdaságpolitikában hisznek, mint ahogy a Fidesz is. Szóval az, ha utálom MZP-t a neoliberalizmusa miatt, az nem jelenti, hogy DK-s lennék. Sőt, őket ugyanúgy utálom, hiszen Gyurcsány és feleség szintén neoliberális módon kormányzott. Szóval le lehet állni a "dk-s trollhadsereg"-ezéssel.

A Dk soha nem volt baloldali párt. Aki MZP-t a jobboldalisága miatt szidja, az baloldali, tehát nem lehet DK-s.

2021. okt. 8. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%
#15 Tévedsz, Márki jobboldali, de nem neoliberális, és nem is szélsőségesen jobboldali. Ő nem akarja a hazai kkv-ékat szándékosan ellehetetleníteni annak érdekében, hogy minél több olcsó és kiszolgáltatott, munkaerőt biztosítson a multiknak és a saját holdudvarába tartozó vállalkozásoknak. Nem támogatja "nemzeti tőkésosztály" létrehozásának elnevezett korrupciót, ennek kialakulását inkább a versenyre bízná. Fontos kérdésnek tartja az oktatás minőségét, fiataljainkat nem biorobotoknak szánja. Ő valóban támogatja a cigányság felzárkóztatását, elsősorban az oktatáson keresztül.
2021. okt. 8. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
30%
Aki nem vezetné be a progresszív adóztatást, az nem pusztán neoliberális, de a világ szerencsésebb részén egyenesen szélsőjobbosnak számítana.
2021. okt. 8. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
85%
#17 Nálunk nagyon nehéz most már visszavezetni a progresszív adózást. Szerintem is igazságosabb, be sem kellett volna vezetni. De most már visszacsinálni nagyon nehéz lesz Tapasztalatból tudom, hogy amikor itt a gyakorin is több példán levezetve próbáltam megmutatni, hogy milyen tévedésben vannak sokan a sávos adózással kapcsolatban, akkor talán 2-3% volt, aki megértette. A többiektől csak lepontozásokat, és hozzá nem értő, letorkolló ellenvéleményeket kaptam. Kértem, hogy ha nem hiszitek el, akkor számoljatok utána, senki nem tette, pedig nagyon egyszerű lett volna. Sajnos ez a helyzet, a jelenlegi médiaviszonyok mellett, egy olyan aduász lehet a hatalom kezében, amellyel visszaélve teljesen lehetetlenné tudnák tenni az ellenzék hatalomra jutását. Bármilyen igazságos progresszív adózást is adóemelésnek tudnának beállítani még azok számára is, akik csak jól járnának vele. Mert SENKI nem számolna utána. Ezért ezt a témát majd csak akkor lehet napirendere tűzni, amikor már olyan média viszonyok lesznek, ahol megfelelően tájékoztatni lehet az embereket, ahol ismertetni lehet, hogy milyen adókulcsok és sávok esetén, hogy alakulna a saját keresetük.
2021. okt. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
86%
* "Szerintem is igazságosabb, be sem kellett volna vezetni" helyet: "Szerintem is igazságosabb, az egykulcsost be sem kellett volna vezetni".
2021. okt. 8. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
81%
Nem is mint kampánytéma miatt gáz, hogy nem áll bele, hanem mert nem változtatna rajta. Akkor sem, ha győzne az ellenzék.
2021. okt. 8. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!