Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Karácsonynak a Momentum...

Karácsonynak a Momentum kihátrálása adta meg neki a kegyelemdöfést?

Figyelt kérdés
Azért elég sok pénzt tett bele a kampányába és a nyugati mainstream szemében rendkívűl hangzatos zöld ígéretei neki voltak a leghangsúlyosabbak. Mindenképp preztízsveszteség, mert a fővárosi értelmiség őt preferálta, nem tudom ezután mennyire súlytalanodik el.

2021. okt. 7. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
58%
Fővárosi értelmiség? Dehogy preferálja. Takarodjon el a BP éléről is. Alkalmatlan a városvezetésre. Nézd meg miyen a főváros állapota. De biciklisáv legyen, közlekedni meg nem lehet. Mit tenne ő a parlamentben? Eltévedne.
2021. okt. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Választást vidéken lehet nyerni, erre tökéletes példa volt az első kör. KG-re szavaztam, baromságnak tartom a kérdező meg persze a krumplis első kommentelő "érveit" is, de ez a valóság.


MZP 20 millióból összerántott egy olyan eredményt, ami KG 300+ milliós kampányéval vetekedett. Nem ideális, hogy egy ennyire felépítetlen embert kell csatába küldeni, de ez van és most rá kell fogadni, mert Dobrev tényleg esélytelen lenne jövőre.

2021. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
#2: MZP mint felépítetlen?
2021. okt. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

#3, nem pár hónapos távlatban természetesen. Az lett volna a legszerencsésebb, ha a mostani előválasztás 2018-ban zajlik le...


Mucsajröcsöge-alsópusztára ennyivel később ér le a nem közpénzből működő állampropaganda.

2021. okt. 9. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valamelyest már elege lehetett ebből a hatalmi harcból. Pedig ő lett volna a legjobb, szerintem. Viszont valamelyest lesz azért hatása a kormányzásra.
2021. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!