Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez csak szerintem szánalmas? ...

Ez csak szerintem szánalmas? A hippik szeretik azt hangoztatni, hogy a Fidesznek és a DK-nak csak "nyugger" szavazói vannak. Na de a Fidesz 2 milliós és a DK 1 milliós szavazója közül mindenki nyugger?

Figyelt kérdés

2021. okt. 4. 17:51
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Bárcsak hippik lennének. Pont nem azok, hanem a fogyasztói társadalomban tobzódó konzumidióták, akiknek mindig valami trendy kell. Mondom ezt úgy, hogy a fidesz és a DK gazdaságpolitikailag káros, neolib felfogást képvisel. De az ilyen nyuggerező trendiskedő hülyegyerekektől elfog a hányinger (gondolom, a szüleikkel, nagyszüleikkel is így beszélnek, hozzáteszem, egy szerencsés ember egy nap "nyugger" lesz, de ezt a kifejezést kb olyanok használják úton-útfélen, akiknek már egy 2015-ös film is régi).
2021. okt. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom egyes.

Máskülönben meg egy "nyugger" ledolgozta az egész életét.

Erre ilyen 20 éves suttyók fikázzák őket.

2021. okt. 4. 17:57
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
A nyugdíjasok többsége Fidesz és DK szimpatizáns ezt kár tagadni. Életembe nem láttam még Momentumos vagy Jobbikos vagy Mi Hazánkos nyuggert.
2021. okt. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

#3


Édesanyám 88 évesen Momentumos.

2021. okt. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

3:

Én személyesen két nyugdíjast ismerek, akirő tudom kire szavazott az előválasztáson: egyik Karácsonyra, a másik MZP-re.


De gondolom megvan neked is a MIÉP-es nyanya archetípúsa, aki később Jobbikos lett, most meg ki tudja, talán Mi Hazánkos.

2021. okt. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 IV. KecskeShajt ***** válasza:
Nyilván nem mindenki, de azért a nagygyűléseiket, vagy a facebookon őket támogatókat elnézve a többségük az, ellentétben mondjuk egy Momentummal, vagy Mi Hazánkkal.
2021. okt. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!