Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobb vagy rosszabb lett az...

Jobb vagy rosszabb lett az életetek azóta, amióta a Fidesz irányítja az országot?

Figyelt kérdés
Miért?
2021. okt. 3. 21:52
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
Légyszíves fejtsd is ki, miért.
2021. okt. 3. 22:30
 12/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem szeretjük Döbrögit, mert nem ezt igérte nekünk. Jókat mondott ellenzékben, de döntéspozícióban az ellenkezőjét tette. Pl. A Medggyesy vitában azt mondta Orbánnak, hogy kénytelen lesz bevezetni az egykulcsos adórendszert...majd elmondja, hogy ő nem ebben látja a megoldást... aztán mégis bevezette, ahogy Medggyesy megjósolta.


Itt van egy vidi 2007-2021, hogy miket mondott, aztán annak pont az ellenkezőjét tette. A dolog érdekessége, hogy fejből mondta, nem olvasta.


[link]

2021. okt. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
75%
Egyre csak rosszabb. Néha sírhatnékom van. Hiába keresünk egyre jobban párommal vállalkozóként,egyre jobban mennek fel az élelmiszer árak és az ingatlanárak is.
2021. okt. 4. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
81%

Rosszabb. Az egekbe szöknek az árak, minden termék jó részét az adók teszik ki.

Még jó hogy lehet Kínából rendelni.

2021. okt. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
63%
Rosszabb, lemondtam a gyerekvállalásról, mert esélytelennek látom, hogy ne nélkülözésben kelljen felnőnie.
2021. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
80%
Bár anyagilag lehet, hogy egy picit jobb (a Gyurcsány korszakban még nem voltam kereső, így nem tudom megítélni), de egyrészt ez sem tűnik fenttarhatónak (devizahitelből fizetik a nyugdíjasok szavazat vásárlását?), másrészt nekem nem csak a pénz számít. Annyira tolják ezt a nemzethy keresztény és melegellenes dumát, hogy lassan az ország fele a Dunába lőne pusztán azért, mert ateista vagy meleg vagyok, miközben az adót ugyan úgy levonják tőlem is.
2021. okt. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
31%

Mi jobban élünk. Ahogy az első válaszoló is írta, kb. abban a cipőben vagyunk mi is. Az ismerőseim is jobban élnek, látom, hogy évente telik 3x is wellness hétvégékre, de nem a legolcsóbb hotelba. Illetve látom, hogy rendesen járnak külföldre is. (facebook sok mindent elárul)

Inkább a 8 általános végzettek szenvednek, akik nem találnak munkát, mivel nincs végzettségük. Akiknek van diplomájuk, azok mind jó helyen dolgoznak.

2021. okt. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
72%
páromnak és nekem csak érettségink van. Páromnak 900 ezer a bevétele nekem 300 ezer. Nem kell diploma, hogy jól keress, se szakma
2021. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
0%

Megint jönnek a.diolomasok

A sírodra is remélem rá irod

2021. okt. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
34%
jah XD meg az a büszkeség amit gondolnak magukról azt keresnek vagy nettó 150 ezret
2021. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!