Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem kéne visszaállítani a...

Nem kéne visszaállítani a kétfordulós választási rendszert, hogy elkerüljük a kétpártrendszer kialakulását?

Figyelt kérdés

2021. okt. 3. 18:16
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

#20


Orbánista baromság.

Értem én, hogy ha Orbán váltogatja szélkakasként az elveit, akkor az pragmatizmus, amibe belefér a "csuhások térdre imához", meg az "el a kezekkel a soros alapítványtól", meg "soros terv", meg "én nem a diktatúra ellen harcoltam, hanem azok ellen akik a diktatúrát csinálták", meg "ne azt nézzék mit mondok, hanem hogy mit csinálok", reformátusként audienciáért kuncsorogni a katolikus pápánál meg bármi ami a pillanatnyi a pillanatnyi hatalmi érdekeit szolgálja.


Ha holnap valaki meg tudná ígérni neki, hogy Európa ura lehet kommunistaként, januártól már kötelező tananyag lenne a Kommunista kiáltvány az iskolákban.


Ha viszont az ellenzék részéről mondanak valamit, akkor ahhoz életük végéig tartaniuk kellene magukat, ha nem akarják, hogy az az elvtelen tolvaj érdekközönség amit fidesznek hívnak ne gerinctelenezze le őket.

2021. okt. 5. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!