Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha most Fekete-Győr eredményei...

Ha most Fekete-Győr eredményeit nézzük az előválasztáson, ki lehet jelenteni, hogy a melegjogoknak semmi támogatottsága nincs itthon?

Figyelt kérdés

Ő volt az, aki egyedül, egyértelműen felvállalta a melegházasságot mint kampányígéretet, a többiek ködösítettek, kerülték a témát. Ehhez képest, vagy éppen ezért elég gyalázatos eredményt ért el.

Ha a baloldalon is ilyen elenyésző támogatottsága van a melegjogoknak, akkor igaz lehet az, amit lmbtq-sok állítanak, hogy pl. 63%-a a népességnek támogatja a melegházasságot?


2021. okt. 2. 14:57
A kérdező szavazást indított:
A melegjogokat a többség támogatja
A melegjogokat jelentős számú ember támogatja, de nem beszélhetünk többségről
A melegjogoknak alig van támogatottsága
19 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
A melegjogokat a többség nem támogatja. Ebben a kérdésben orbánéktól függetlenük konzervativ a magyar társadalom. És amelyik pártnak ma ez a legnagyobb problémája az nem való a parlamentbe.
2021. okt. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp tamogatja egy csomó ember a melegjogokat,de ez a csomó ember még nem a többség.
2021. okt. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Idefigyelj, azok az emberek, akik VALÓBAN EL AKARJÁK TÜNTETNI Orbánékat, már most fogat összeszorítva jóval esélyesebb kormányváltóra szavaztak és nem a szívük szerint.


Amúgy mind a Gyurcsány, mind a Karácsony épp eleget szivárványoskodott melegek között az elmúlt évtizedben a legnagyobb természetességgel, egyszerűen nem is tudom, honnan veszed, hogy Fegyőr lenne a legnagyobb melegpárti, csak mert múlt héten feltűnősködésében mondott valami jó nagyot - amiről én pl. nem is hallottam. A melegek jelentős hányada már réges rég el van kötelezve pl. a Karácsonyék felé, mikor Momentum sehol se volt még.


Ne aggódjál, több meleg van 3%-nál, pláne támogatóból. Az idősebb nemzedékben minden bizonnyal jelentős többsége van a homofóbiának, de a fiatalabbak számára a melegek csesztetése már olyan röhej, mintha a nők nem járhatnának iskolába vagy a négereknek 2021-ben is külön buszban kéne utaznia. El fog most már múlni ez a világ, bármennyire is fáj egyeseknek. Ugyanannyi joga van mindenkinek leélnie az életét, akkor is ha két fejjel születik, és nem mások fogják megmondani neki, hány fejjel lehet kimenni a kertkapun az utcára.

2021. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sokan támogatják a melegjogokat, de többségről nem beszélhetünk.

Fekete-Győr András viszont nem azért kapott ilyen kevés szavazatot, mert támogatja. Én is támogatom, mégsem rá szavaztam, hanem MZP-re, mert őt tartom a legalkalmasabbnak.

2021. okt. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
3: nem tudom beszéltél-e minden fiatallal, hogy ennyire tudod mi köztük az röhej. Az egy dolog hogy kimész a pride-ra szavazatokat koldulni meg egy másik hogy a programod részévé teszed a melegházasságot. Ha nem tűnt volna fel ezt egyedül fegyőr lépte meg. Mit gondolsz miért? Ha szavazatokat lehetne szerezni ezzel nagy számban, Karácsony még Fletó lenne rögtön a legnagyobb melegvédő.
2021. okt. 2. 18:40

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!